Referencje Banków

 

 

Referencje Klientów

– – / – –

Małgosia Poćwierz - Wrocław

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan Marcin wykazał się dużą sprawnością w tym co robi,przejawem inicjatywy oraz cierpliwością i uprzejmością. Bardzo polecam usługi Pana Marcina, gdyż współpraca z nim jest prawdziwą przyjemnością oszczędza klientowi wszelkich działań administracyjnych, które nie należą do przyjemności, a jego skuteczność jest stu procentowa.

Monika i Leszek Przestrzelscy - Wrocław

Z całą odpowiedzialnością polecamy współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem z PLCG. Jeżeli szukamy profesjonalnego doradcy, który zawsze odpowiada na wszystkie pytania i bieżąco monitoruje przebieg procedury kredytowej, to jest to jedyny i najlepszy wybór. Zadbał o dopełnienie wszelkich wstępnych formalności we wspólnie wybranych przez nas bankach. O każdej decyzji banków na bieżąco nas informował, ostatecznie pomógł wybrać najlepszą ofertę. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, czasem wykraczające poza zakres standardowej usługi (działanie z upoważnienia klienta w różnych instytucjach) było dla nas znaczącym wsparciem. Dzięki profesjonalnej wiedzy, rozwianiu wszelkich naszych wątpliwości przy podejmowaniu decyzji i stałym kontakcie z doradcą, podpisanie umowy kredytowej w banku było dla nas tylko formalnością. Po uruchomieniu kredytu zaoferował dalszą, w miarę potrzeby pomoc i wsparcie. Polecamy Pana Marcina pod każdym względem jako Profesjonalnego Doradcę Kredytowego.

Kliencie Anna i Maciej Górka - Wrocław

Postanowiliśmy z mężem zmienić mieszkanie mając jeszcze kredyt na poprzedniej nieruchomości i zastanawialiśmy się czy w takiej sytuacji będziemy mieli zdolność kredytową. Jednak po pierwszej wizycie u Pana Marcina poczuliśmy się ugruntowani w naszej decyzji i pewni, że znaleźliśmy się w dobrych rękach. Jednocześnie jesteśmy ludźmi mającymi na formalności bardzo mało czasu i nie bylibyśmy w stanie biegać po różnych bankach i sprawdzać wszystkich ofert. Udało nam się trafić na doradcę, który nie marnował naszego czasu, nie przedstawiał nam niepotrzebnie zbyt wielu ofert i podpowiadał jakie rozwiązania są najbardziej korzystne. Pod koniec marca podpisaliśmy umowę notarialną przedwstępną i w połowie czerwca zamknęliśmy temat otrzymaniem kredytu i zakupem nieruchomości. Większość informacji przekazywaliśmy sobie drogą mailową, co zaoszczędziło nam mnóstwo czasu. Przyznam, że nie spodziewałam się, że te wszystkie bankowe formalności mogą być tak łatwe i przyjemne, jeśli pomaga w tym odpowiednia osoba. Serdecznie polecam tę firmę i osobę Pana Marcina.

Karolina Ciszewska - Wrocław

Serdecznie polecamy firmę PL Capital Group Sp. z o.o, a w szczególności p. Marcina Wądrzyka, który rzetelnie i konkretnie przedstawił nam wszystkie oferty kredytu hipotecznego dostępne na rynku oraz służył swoją wiedzą merytoryczną podczas odbywanych spotkań. Pan Marcin pomógł nam we wszystkich etapach ubiegania się o kredyt, począwszy od przeanalizowania zdolności kredytowej, po podpisanie umowy. Pilnował wszelkiej dokumentacji, formalności, terminów i pełnił rolę pośrednika pomiędzy nami, deweloperem a bankiem. Kontakt przebiegał bardzo sprawnie i profesjonalnie, a p. Marcin wykazał duże zaangażowanie w naszą sprawę. Zdecydowanie polecamy!

Małgorzata i Piotr Pieczeńczyk - Wrocław

Gorąco polecamy usługi pana Marcina Wądrzyka z PLCG.Dzięki jego ogromnemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu udało nam się szybko i bezproblemowo uzyskać kredyt na wymarzone mieszkanie.Pan Marcin sprawił że wszystkie formalności zostały dopełnione w bardzo komfortowy dla nas sposób i przy naszym minimalnym udziale;byliśmy na bieżąco informowani telefonicznie i mailowo o postępach w złożonym wniosku kredytowym. Najlepiej o pracy pana Marcina mogą świadczyć słowa naszego dewelopera,który stwierdził:,,musieliście mieć państwo świetnego doradcę ponieważ to pierwszy w naszej długiej historii kredyt załatwiony tak szybko i w wyznaczonym terminie''. Bardzo dziękujemy i na pewno będziemy wszystkim polecać Pana usługi. Pozdrawiamy serdecznie

Przemysław Jędrychowski - Wrocław

Polecam współpracę z firmą PLCG i P. Marcinem Wądrzykiem. Kompleksowy przegląd ofert rynkowych, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania. Profesjonalne pilotowanie sprawy od pierwszego spotkania aż do podpisania umowy z bankiem. To atuty, które pozwalają wskazać PLCG jako pośrednika godnego polecenia.

Agnieszka Żółkiewicz - Wrocław

Wystawiając referencje Panu Kamilowi Kobza chciałam przekazać, iż na rynku dotąd spotkanych osób pośredniczących w możliwości otrzymania kredytu hipotecznego wśród osób mi znanych jest osobą najbardziej zaangażowaną w działanie i szukanie rozwiązań otrzymania oczekiwanego produktu. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić osobę Pana Kamila Kobzy znajomym oraz osobom myślącym o takim rodzaju produktów.

Magdalena i Krzysztof Spędzia - Wrocław

Uprzejmie dziękujemy za owocną współpracę! Pomimo iż temat nie był łatwy z pomocą Pana Marcina udało się wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Paulina Tomasik i Michał Szuleta - Wrocław

Pana Marcina poznaliśmy podczas Targów Mieszkaniowych. Rozmowa od samego początku była bardzo konkretna, a pomoc fachowa. Główne zalety to ogromna wiedza, terminowość, bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz mailowy, a także duże doświadczenie w branży. O każdej decyzji czy podjętych działaniach informowani byliśmy od razu. Serdecznie polecamy.

Jakub Wójcik - Wrocław

Serdecznie polecam współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem z PLCG. Otrzymałem dokładnie to, na czym moim zdaniem polegają profesjonalne usługi doradztwa. Przyszedłem z określonym celem - chciałem otrzymać kredyt mieszkaniowy z dofinansowaniem MDM, a Pan Marcin przedstawił mi możliwe kierunki działania (nie tylko oferty banków, ale także oferty deweloperów oraz zasady przyznawania dofinansowań na mieszkania), pomógł wybrać najlepsze rozwiązanie i najważniejsze: zajął się całą, bardzo złożoną stroną formalną realizacji naszego przedsięwzięcia, które zakończyło się SUKCESEM. Jeśli na co dzień masz na głowie na tyle dużo spraw, że nie jesteś pewien czy samodzielnie i bezbłędnie odkryjesz wszystkie niuanse systemu przyznawania kredytów przez banki, umów się na spotkanie z Panem Marcinem.

Anna i Sebastian Paczowscy - Wrocław

Wszechstronna pomoc, ogromny profesjonalizm i szybki kontakt zarówno na etapie samego wyboru banku jak i wszelkich formalności. Cały proces przebiegał sprawnie. Kontakt z Panem Marcinem odbywał się bez problemów. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Pana Marcina. Pozdrawiam

Michał Bujała - Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy PLCG. Serdeczne podziękowania dla Marcina Wądrzyka, za fachowe doradztwo przy wyborze najlepszej oferty kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania z programu MDM. Marcin przeprowadził mnie przez cały proces od A do Z, pośrednicząc w kontaktach z deweloperem, bankiem, czy rzeczoznawcą. Jako całkowicie zielona osoba w temacie kredytów, mogłem zawsze liczyć na kompetencje Marcina oraz wyczerpujące odpowiedzi i objaśnienia całych procedur. Polecam wszystkim!

Agnieszka Szatkowska - Wrocław

Bardzo polecam Pana Marcina każdemu, kto stara się o kredyt. Jest doradcą, który swoim zaangażowaniem w sprawę oraz profesjonalnym podejściem do klienta, skutecznie pomaga przejść przez proces kredytowy. Jest osobą godną zaufania, z wysoką kulturą, spokojem, opanowaniem i z niezbędną dawką poczucia humoru. Z Panem Marcinem procedury bankowe, których się tak obawiałam z mężem, nie są straszne, a kupno wymarzonego mieszkania jest czystą przyjemnością. PLCG na pewno będę polecać wszystkim znajomym.

Aneta Pollok i Marcin Głogowski - Wrocław

Szczerze polecamy współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem z PL Capital Group w zakresie doradztwa finansowego. Profesjonalizm, rzetelność, ogromne zaangażowanie i niezbędna dawka poczucia humoru. Pan Marcin dokonał niemożliwego, TYLKO dzięki Niemu wkrótce będziemy cieszyć się własnym "M". Wzorowy kontakt telefoniczny i mejlowy praktycznie o każdej porze. Rozwiewał każdą wątpliwość, odpowiadał na wszystkie pytania, informował o każdym etapie bitwy o upragnioną decyzję pozytywną 🙂 Słowa uznania i wdzięczności za determinację oraz wsparcie okazane podczas współpracy, która zakończyła się sukcesem! Polecenie otrzymaliśmy od znajomych i z czystym sumieniem polecamy dalej. Panie Marcinie, serdeczne dzięki 🙂 Jeżeli szukasz doradcy finansowego to przestań..... Właśnie go znalazłeś.

Beata & Witold Kurz

Poszukujecie najlepszego Doradcy Finansowego, to ze szczerego serca polecam Pana Kamila Kobze. Ogólnie gdy weszłam z mężem na Targi Mieszkaniowe coś popchnęło mnie w stronę Pana Kamila, i strzał w 10! Nie poszłam już nigdzie dalej, Pan Kamil w parę minut znalazł wymarzone mieszkanie dla naszego syna studenta. Powiedział proszę się nie martwić, wszystko będzie w porządku. Tak się też stało, począwszy od pomocy w wyborze mieszkania, przez załatwienie dopłaty Mdm aż do końca podpisania umowy kredytowej Pan Kamil był z nami. Przez cały ten proces przeszliśmy sprawnie i szybko, bo praca Pana Kamila jest dla niego pasją. Jeszcze raz dziękuję Panie Kamilu za tę owocną współpracę i szczerze będę polecać Pana swoim znajomym. Bo naprawdę warto!!!!Pozdrawiam Beata & Witold Kurz

Jakub Zajączkowski - Wrocław

Gorąco polecamy wszystkim usługi Pana Marcina Wądrzyka. Współpraca na najwyższym poziomie, miła obsługa od pierwszego spotkania. Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredytu, ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów. Pan Marcin zawsze był pod telefonem i mailem, dostarczał i odbierał od nas wszystkie dokumenty przez co nie traciliśmy czasu na jeżdżenie do banku. Doradca godny polecenia.

Edyta i Radosław Teleżyńscy - Wrocław

Pan Marcin z firmy PLCG podjął się trudnego zadania, ponieważ na załatwienie wszystkich formalności mieliśmy niecały miesiąc(od podpisania umowy przedwstępnej do przelania pieniędzy na konto sprzedającego). Cechuje go rzetelne i fachowe podejście, jak również pełne zaangażowanie i cierpliwość w wyjaśnianiu wszystkich czasami nawet zawiłych aspektów. Niewątpliwym atutem firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta, częste kontakty, pomoc przy wypełnianiu wniosków. Pan Marcin wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego a także głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Polecamy serdecznie Pana Marcina jako doradcę kredytowego-zadowolenie klienci Edyta i Radek

Aneta Radaczyńska – Calabrese, Salvatore Fabio Calabrese - Wrocław

...Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bardzo cieszymy się, że udało nam się trafić do Pana Marcina. Zaoferowano nam pełen profesjonalizm, dużą wiedzę i szybkość działania. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Dziękujemy Panie Marcinie. Tak trzymać i powodzenia...

Anna i Dawid Dembińscy - Wrocław

Szczerze polecamy współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem z PL Capital Group. Jeżeli ktoś szuka konkretnego, profesjonalnego doradcy, który cierpliwie odpowiada na pytania i trzyma rękę na pulsie w czasie procedury kredytowej, to jest to najlepszy wybór. W czasie naszej współpracy zdarzało nam się zmieniać zdanie, ale to nie był żaden problem, Pan Marcin od razu zaczynał działać zgodnie z nową koncepcją. Kontakt z doradcą przebiegał wzorowo, spotkania były konkretne i w miłej atmosferze, sami jesteśmy zdziwieni, że uzyskanie kredytu hipotecznego przebiegło tak bezboleśnie. Serdecznie dziękujemy!

Katarzyna Skrzynecka - Wrocław

Z firmą PLCG pierwszy raz kontakt miałam podczas Targów Nieruchomości we Wrocławiu, na których była jednym z wystawców. Osobą, która zajęła się moją sprawą był pan Marcin, który od samego początku zaimponował mi wiedzą, cierpliwością oraz umiejętnością w prosty sposób wytłumaczenia zasad i warunków przyznania kredytu. Lekko sfrustrowana po wcześniejszych wizytach u innych doradców w końcu odetchnęłam z ulgą - znalazłam osobę, której zaufałam i postanowiłam powierzyć moją sprawę. Podejście pana Marcina do klienta jest niezwykle profesjonalne - dostosował się do mojego grafiku, zawsze był punktualny, dokumenty przygotowane były na czas, mogłam liczyć na wsparcie w postaci uczestnictwa w spotkaniach z przedstawicielem banku - widać, że praca to jego pasja. Z czystym sumieniem polecam firmę PLCG, a współpracę będę bardzo mile wspominać.

Kamil i Małgorzata Smoleń - Lubin

Chciałbym podziękować za przeprowadzenie nas przez proces kredytowy. Pana profesjonalizm i oddanie dla klienta, odbierania tel o każdej porze plus cierpliwość w odpowiadaniu na nawet najdziwniejsze pytania zaskarbiła szacunek dla Pana. Z czystym sumieniem będę polecał Pana osobę w przyszłości wszystkim znajomym. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc.

Ewa Droździk - Wrocław

Na zakup mieszkania zdecydowałam się mniej więcej na początku października 2017r. Do pana Marcina Wądrzyka trafiłam z polecenia — już wcześniej pomagał członkom mojej rodziny w uzyskaniu kredytu. Po wstępnym przedstawieniu mojej sytuacji pan Marcin od razu przygotował dla mnie prognozowane oferty różnych banków i przygotował listę potrzebnych dokumentów. Cały proces uzyskania kredytu przebiegł dzięki niemu bardzo sprawnie i bardzo szybko. Od razu wiedziałam, czego mam się spodziewać, dzięki czemu uniknęliśmy niespodzianek. Zdecydowanie mogę polecić pana Marcina jako doradcę kredytowego. Swoją pracę wykonuje rzetelnie i profesjonalnie, nie ma jednak poczucia dystansu między doradcą a klientem. Już od pierwszej rozmowy ma się poczucie, że jest się w dobrych rękach, ponieważ pan Marcin ma duże doświadczenie w swojej dziedzinie.

Sylwia Adamus - Oleśnica

To nie była moja pierwsza przygoda z doradcą finansowym, stąd też po wcześniejszych doświadczeniach przed pierwszym spotkaniem z Panem Marcinem byłam sceptycznie nastawiona. Oczekiwałam długiego, monotonnego spotkania i żmudnej analizy naszej sytuacji finansowej. Tymczasem okazało się zupełnie inaczej. 🙂 Przywitał nas młody, sympatyczny człowiek, który sam zapytał o cel spotkania, o nasze zaplecze finansowe, możliwości i na koniec wyjaśnił nam, czy nasz cel jest realny i jak go osiągnąć. Spotkanie było bardzo konkretne, nie zabrało nam dużo czasu i - co najważniejsze - ukierunkowało nas na poszukiwania inwestycji o jakiej marzymy, a nie na tą, jaka nam się w danej chwili przytrafiła. 😉 Byłam pod wielkim wrażeniem, Z jednej strony profesjonalizm pana Marcina mnie zaskoczył, z drugiej - rozmawiałam z kimś, kto mi z czystego serca doradzał odnośnie zakupu mieszkania, poznawszy moje preferencje. 🙂 Do końca etapu otrzymania kredytu hipotecznego współpraca super. 🙂 W stresujących sytuacjach wsparcie. 🙂 Do tego, tak po prostu, fajny człowiek. 🙂 Szczerze polecam współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem.

Anna i Grzegorz Walaszczyk - Wrocław

Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem z firmy PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o. Od pierwszego spotkania, aż do momentu wypłacenia kredytu mogliśmy liczyć na jego wsparcie. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełną informację o warunkach oraz praktykach banków. Pan Marcin zadbał o dopełnienie wszelkich formalności we wspólnie wybranych przez nas bankach. Po uzyskaniu pozytywnych decyzji, pomógł także przy wyborze najlepszego dla nas kredytu hipotecznego. Dziękujemy za wszystkie spotkania i poświęcony czas, za udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania i wyjaśnianie wątpliwości. decydowanie polecimy firmę PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o. naszym znajomym, którzy będą szukać profesjonalnej pomocy w pozyskaniu kredytu hipotecznego.

Patrycja Nikodem, Mateusz Szczerba - Wrocław

Pan Marcin z firmy PLCG pomógł nam dopełnić wszelkich formalnościach związanych z kredytem hipotecznym w sposób rzetelny i profesjonalny. Przed uzyskaniem kredytu oszacowana została nasza zdolność kredytowa oraz przedstawione najkorzystniejsze dla nas oferty banków. Wszysko przebiegło sprawnie i uzyskaliśmy kredyt na korzystnych dla nas warunkach. Polecamy serdecznie Pana Marcina jak doradcę kredytowego - zadowoleni klienci Patrycja i Mateusz

Anatolii Plaksii - Wrocław

Chcemy bardzo podziękować Panu Marcinowi za naprawdę profesjonalną i szybką pomoc w naszej skomplikowanej sprawie. Bardzo nam miło było współpracować z Panem. Widać że Pan bardzo dobrze zna się na swojej sprawie i zawsze jest gotowy pomóc. Dziękujemy!!!

Marcin Wolnicki

Chciałem zarekomendować firmę PLCG, a w szczególności Pana Kamila Kobzę. Profesjonalizm, spokój, umiejętność wyjaśniania zagadnień związanych z kredytami hipotecznymi, a także gigantyczna ilość poświęconego czasu, monitoring tematu, a także bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu sprawia, że moja ocena firmy, a także personalnie Pana Kamila nie może być inna jak doskonała. W związku z tym chciałem gorąco polecić firmę PLCG i Pana Kamila Kobzę jako rzetelnego i sprawdzonego doradcę ds. kredytów hipotecznych.

Irmina i Rafał Madejczyk - Wrocław

Nasza współpraca z Panem Marcinem była czystą przyjemnością. Bardzo dokładnie i w sposób przejrzysty (dzięki czemu zrozumieliśmy wszystko od razu) przedstawił nam oferty kredytowe i to, co się z nimi wiązało, pomógł wybrać dla nas najlepszą z dostępnych. Wszelkie formalności z naszej strony zostały ograniczone do minimum, ponieważ wszystkim zajął się Pan Marcin, dzięki czemu w całej tej machinie kredytowej my musieliśmy tylko przyjść do banku na podpisanie umowy. W momencie, kiedy nagle wpadało nam do głowy jeszcze jakieś pytanie, mogliśmy się kontaktować bez przeszkód, a Pan Marcin był gotowy odpowiedzieć, podpowiedzieć, pomóc. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że został nam polecony i teraz my także polecamy Pana Marcina wszystkim, którzy zastanawiają się, gdzie się udać po pomoc w sprawach kredytowych. Dzięki niemu nasze marzenia o własnych czterech kątach stały się rzeczywistością. Bardzo dziękujemy.

Klaudia Michalska - Wrocław

Kilka tygodni temu skorzystałam z doradztwa firmy PLCG w zakresie kredytu hipotecznego i jestem bardzo zadowolona. Cała współpraca przebiegła bezproblemowo, doradca dokładnie ustalił moje oczekiwania, podpowiadał korzystne rozwiązania i dobrał kilka ofert, które były dla mnie najlepsze. Kredyt otrzymałam wcześniej niż zakładałam, co tylko świadczy o skuteczności firmy. Polecam z czystym sumieniem usługi firmy PLCG i Pana Marcina Wądrzyka.

Kamil Krzywicki, Martyna Zielińska - Wrocław

Pan Marcin Wadrzyk z firmy PLCG profesjonalnie zajął się pomocą przy załatwieniu naszego kredytu na kupno nieruchomości. Wykazał się dużą wiedzą temacie funkcjonowania rynku kredytowego, ogromną wiedzą szczegółową na temat załatwienia każdego problematycznego aspektu otrzymania kredytu. Dzięki dobrym relacjom z bankami i proaktywnemu podejściu, załatwienie finansowania okazało się prostą formalnością.

Marion Ranchin–Przychodzeń - Wrocław

Współpracowałam z Panem Wądrzykem w sprawie kredytu hipotecznego. Pan Wądrzyk był bardzo kompetentny, pomocny i wszystko jasno tłumaczył, żebym wiedziała na jakiej etapy jestem i co trzeba dalej zrobić. Pan Wądrzyk działał szybko i ma profesjonalne podejście, wiec mogę polecić Pana Wądrzyka na dalszą współpracę.

Kinga i Krzysztof Waszczuk - UK

Bardzo dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Pomimo wielu utrudnień związanych z tym, ze mieszkamy i pracujemy za granica, oraz wprowadzeniem nowej ustawy kredytowej w lipcu, jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami własnego M2. Zawdzięczamy to profesjonalizmowi Pana Marcina oraz Jego wiedzy jak. Zaskoczyła nas również Jego wytrwałości i skuteczność w walce o kredyt. Z całego serca polecam Pana Marcina i firmę PL Capital Group Sp. z o.o. każdemu, kto szuka pomocy w uzyskaniu kredytu na zakup własnego M. Z Panem Marcinem (PL Capital Group) na pewno się uda:-)

Joanna Herman, Arpad Varga - Wrocław

Początkowo byliśmy pod "opieką" Pana Kamila, ale z racji wyjazdu na urlop nasza sprawa była przekazana Panu Marcinowi. Obydwaj Panowie mieli bardzo rzetelne podejście do naszej sprawy. Nasz sprawa została sprawnie przekazane od Pana Kamila do Pana Marcina, bez zbędnego powtarzania się. Spotkania zawsze ustawiano o dogodnej dla nas godzinie, a sprawa załatwiona z bankiem bez zbędnego angażowania nas, co pozwoliło uniknąć stania w kolejkach w banku. Wszystko zostało wyjaśnione na samym początku, zawsze informowano nas o najnowszych zmianach i brakujących dokumentach. Możemy polecić z czystym sumieniem.

Patryk Marucha – Wrocław

Do pana Marcina Wądrzyka z PL Capital Group trafiłem dzięki poleceniu. Od razu zauważyłem, że mam do czynienia ze specjalistą w swojej dziedzinie. Rzeczowo i skutecznie wyjaśnił mi on proces udzielania kredytów hipotecznych przez banki, a także wyczerpująco przedstawił dostępną dla mnie na rynku ofertę, dzięki czemu w każdej chwili wiedziałem na czym stoję. Fachowa pomoc przy gromadzeniu potrzebnych dokumentów i w kontaktach z bankami pozwoliła mi uzyskać korzystne warunki kredytu oraz zaoszczędzić mnóstwo czasu, jak również istotnie skrócić całą procedurę. Każdemu, kto stara się o kredyt, mogę bez wątpienia polecić pana Marcina, gdyż jestem przekonany, że osiągnięcie tego celu będzie dzięki jego pomocy łatwe i bezproblemowe, tak jak miało to miejsce w moim przypadku.

Maciej i Iwona Neczaj - Wrocław

Serdecznie polecamy firmę PL Capital Group Sp. z o.o. każdemu starającemu się o kredyt hipoteczny. Mieliśmy okazję przejść przez cały proces kredytowy bez większych problemów za sprawą profesjonalnej pomocy Pana Kamila. Począwszy od wyboru najkorzystniejszego kredytu, uzupełnienia formalności oraz złożenia wniosków w odpowiednie miejsca. Za sprawą ogromnej wiedzy Pana Kamila na każdym etapie mieliśmy pełną świadomość swoich decyzji . Również komunikacja przepływała bez większych problemów, czy to telefoniczna, mailowa czy w końcu w bezpośrednich spotkaniach w biurze. Po uzyskaniu kredytu czekała nas jeszcze miła niespodzianka w postaci Bonu finansowego, który firma PLCG oferuje swoim klientom. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Kamilowi oraz polecamy wszystkim tym, którzy chcą zaoszczędzić czas i nerwy podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Mateusz Radziszewski - Wrocław

Polecam PL Capital Group jako profesjonalną firmę świadczącą usługi w zakresie doradztwa kredytowego. Pomogła mi ona w wyborze oraz uruchomieniu kredytu hipotecznego. Pan Marcin Wądrzyk - doradca zajmujący się moją sprawą - wykazał się znajomością rynku kredytów hipotecznych oraz procedur związanych z uzyskaniem i uruchomieniem kredytu. Współpraca z Panem Marcinem przebiegała w sposób kulturalny i bezproblemowy.

Dawid Kątny

Chcielibyśmy podziękować Panu Kamilowi z PLCG za zaangażowanie, cierpliwość, poświęcony czas, doskonały kontakt o każdej porze dnia oraz wyszukanie najlepszej oferty kredytu hipotecznego dla nas oraz fachowe doradztwo w sprawach kredytowych w których jesteśmy laikami. Pomógł nam również w wyszukaniu odpowiedniego mieszkania spełniającego nasze oczekiwania. Pan Kamil jest profesjonalista który lubi swoja prace i oddaje się jej w 100%. Dzięki Niemu z niecierpliwością czekamy na odebranie kluczy do naszego pierwszego mieszkania. Serdecznie polecamy wszystkim Pana Kamila Kobzę, na pewno się nie zawiedziecie i będziecie polecać dalej tak jak my ;).

Michał Wiech - Wrocław

Pan Marcin przeprowadzi klienta za rączkę od etapu planowania szacowania kosztów i budżetu na zakup i remont mieszkania aż do podpisania umowy z bankiem, włącznie z wyjaśnieniem wątpliwości czy wytłumaczeniem jak to wszystko działa. W międzyczasie będzie pilnował terminów i sprawdzał zmiany w prawie bankowym oraz pokrewnych przepisach, które mogą mieć wpływ na proces aplikowania o kredyt i zmieniał zawczasu strategię odpowiednio, żeby nic was nie zaskoczyło. Pan Marcin zajmie się wszystkimi formalnościami w tym składaniem wniosku o kredyt w odpowiednim momencie i wyceną mieszkania, prosząc klienta jedynie o dokumenty, które tylko klient może załatwić. Prowizję Pan Marcin pobiera bezpośrednio od banku, klient ma kolejne zmartwienie z głowy. Pozdrawiam i dziękuję, pomógł mi Pan poprawić moje życie.

Anna i Sebastian Skalscy

Do PL Capital Group i Pana Kamila trafiliśmy z polecenia i dzięki profesjonalnemu doradztwu i szybkiemu załatwieniu spraw formalnych procedura udzielania kredytu hipotecznego pod zakup działki przebiegła szybko i bez problemów. Rok później podjęliśmy decyzję o budowie domu i tu również mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie. Cały proces od wyboru banku oraz jego oferty poprzez załatwienie wszelkich formalności został przeprowadzony sprawnie. Od pierwszego spotkania wszelkie sprawy były przedstawiane zwięźle i przejrzyście dzięki czemu decyzja o wyborze oferty banku była dużo łatwiejsza a nasz kontakt z bankiem ograniczył się tylko do podpisania umowy i uruchomienia kredytu. Bardzo dziękujemy za pomoc i jeżeli ktoś potrzebuje profesjonalnego i indywidualnego podejścia do swojej sprawy, pomocy i doradztwa to polecamy Pana Kamila oraz firmę PLCG.

Martyna Michaś – Kudowa Zdrój

Firma PLCG była jedyną firmą (spośród trzech odwiedzonych), która powiedziała, że kredyt w mojej sytuacji jest możliwy. Moim opiekunek był Pan Marcin, poprowadził mnie przez cały proces szybko i sprawnie. Zdecydowania polecam.

Rodzina Lovberg - Wrocław

Serdecznie polecamy pana Marcina - kompetentnego i doświadczonego doradcę. Z jego pomocą udało nam się wziąć kredyt hipoteczny, chociaż wiemy, że sprawa była dość skomplikowana. Pan Marcin zaoferował nam kilka rozwiązań w danej sytuacji. W pewnym momencie straciliśmy już całą nadzieje, ale dzięki jego staraniom udało się zrealizować nasze marzenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, pozwoliła nam ona zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Poza tym mamy pewność, że otrzymaliśmy jak najlepszą ofertę w sytuacji jakiej się znajdujemy. Warto wspomnieć, że na początku współpracy (oprócz oczywiście pomocy w otrzymaniu kredytu) pan Marcin pomógł nam znaleźć idealne mieszkanie. Dziękujemy za pomoc i za to, że nigdy się Pan nie poddał. Życzymy wielu tak wdzięcznych klientów i będziemy polecać Pana usługi wszystkim. Z poważaniem, rodzina Lovberg, Wrocław

Mariusz Guz - Wrocław

Pana Marcina Wądrzyka poznałem na targach mieszkaniowych i już po krótkiej rozmowie widać było, że zna się na tym co robi i jest rzetelny. Po roku, kiedy przyszło co do czego i zdecydowałem się na kupno mieszkania, o pomoc zwróciłem się do Pana Marcina. I to była dobra decyzja. Szczegółowo opisał mi całą procedurę, pomógł załatwić niezbędne dokumenty oraz informował o postępach. Pan Marcin wykazał się też dużą cierpliwością i nawet przy komplikacjach, kiedy sam miałem chwile zwątpienia, potrafił racjonalnie i rzeczowo przeanalizować sytuację i przedstawić różne rozwiązania, dzięki czemu wszystko zakończyło się pozytywnie a ja jestem o wielki krok bliżej spełnienia marzenia o własnym mieszkaniu. Bardzo dziękuję za pomoc i zdecydowanie polecam:)

Euleria i Karol Droździk - Wrocław

Kontakt do Pana Marcina Wądrzyka otrzymaliśmy z polecenia. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce. Żadne nasze pytanie odnośnie kredytu nie pozostało bez odpowiedzi. Pan Marcin przeprowadził nas przez wszystkie procedury bankowe bardzo sprawnie. Zawczasu wiedzieliśmy jakie dokumenty będą potrzebne. W międzyczasie jak banki prosiły o dodatkowe informacje/ dokumenty Pan Marcin informował nas o tym na bieżąco. Staraliśmy się o duży kredyt. Mieliśmy obawy, co do warunków na jakich go otrzymamy. Zależało nam również na czasie. Dzięki współpracy z Panem Marcinem otrzymaliśmy kredyt na bardzo korzystnych warunkach (sami na pewno byśmy sobie takich nie wynegocjowali), a od złożenia wniosku do podpisania umowy minął tylko miesiąc. Polecamy więc PLCG i Pana Marcina z czystym sumieniem.

Paulina Kuliga - Wrocław

Chciałabym polecić współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem, dzięki któremu udało mi się wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego dopasowanego do moich wymagań. Po przeanalizowaniu moich oczekiwań co do parametrów i warunków kredytu (np. możliwość bezpłatnej wcześniejszej nadpłaty kredytu, podwyższony wkład własny), Pan Marcin przedstawił mi 4 propozycje w kolejności od najbardziej korzystnej w formie łatwej do zrozumienia tabelki porównawczej. Oprócz tego udzielił wyczerpujących odpowiedzi na pojawiające się wątpliwość i pytania. W moim odczuciu podejście Pana Marcina było bardzo profesjonalne i ilość otrzymanych informacji o warunkach oraz praktykach banków dotyczących udzielania kredytów hipotecznych przewyższała moje oczekiwania, za co ogromny plus. Ze względu na profesjonalizm, dużą wiedzę oraz bezproblemową współprace poleciłam usługi Pana Marcina swoim znajomym, którzy stoją przed wyborem finansowania zakupy swojej pierwszej nieruchomości.

Katarzyna Kluz i Tomasz Góralski

Pan Kamil Kobza pośredniczył w branym przez nas kredycie. Nasza współpraca rozpoczęła się w lipcu 2015 roku. Pan Kamil od samego początku wykazał inicjatywę i prowadził nas przez załatwienie wszystkich potrzebnych spraw. Z przyczyn niezależnych od nas (właściciele zrezygnowali ze sprzedaży) transakcja została wstrzymana. W tej trudnej sytuacji otrzymaliśmy od Pana Kamila wiele słów otuchy oraz pomoc w wycofaniu wszystkich dokumentów w banku bez poniesienia jakichkolwiek konsekwencji. Od listopada 2015 r. do marca 2017 r. byliśmy (i nadal jesteśmy) w ciągłym kontakcie i współpracy z Panem Kamilem. W listopadzie 2015 r. rozpoczęliśmy „walkę” o kredyt hipoteczny na dom. Przeszkody towarzyszyły nam od samego początku. Zgodnie twierdzimy, że gdyby nie Pan Kamil do dziś nie otrzymalibyśmy kredytu. Mogliśmy liczyć nie tylko na porady finansowe lecz również prawne. Ten doradca zna się na rzeczy ! Początkowo doradzał nam w Warunkach Zabudowy, podpowiadał gdzie i jakie dokumenty otrzymać. Będąc na ostatniej prostej (tak wtedy myśleliśmy) zmieniły się przepisy co do działek rolnych i brania na nie hipotek (oczywiście my jesteśmy „szczęśliwymi” posiadaczami właśnie działki rolnej i na tą posesje chcieliśmy hipotekę). Informację o zmianie przepisów otrzymaliśmy od Pana Kamila, w naszej Gminie zainteresowali się tą sprawą długo później (początkowo ani Gmina ani Starostwo nie wiedzieli jak to wpływa na naszą sprawę). Pan Kamil przedstawił nam wszystkie opcję i pomógł załatwić potrzebne KOLEJNE dokumenty. Z naszym doradcą przez te dwa lata byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym i mailowy. Na każde wysłane zapytanie odpowiedź dostawaliśmy niemal że od ręki (niezależnie czy to godzina 7:00 rano czy 23:00). W trakcie uzyskiwania pozwoleń a trwało to momentami bardzo długo Pan Kamil sam pisał do nas z zapytaniem czy nie potrzebujemy dodatkowej pomocy. Za to najbardziej jesteśmy wdzięczni bo wiemy, że przez ten bardzo długi czas Pan Kamil pamiętał o nas i martwił się razem z nami. BARDZO polecamy każdemu Pana Kamila i życzymy aby każdy miał takie szczęście jak my! Nasza sprawa była beznadziejna i sami traciliśmy nadzieję ale dzięki otrzymanemu wsparciu nie poddaliśmy się. Zawsze mogliśmy liczyć na konkretną, sumienną i rzetelną pomoc. Nawet gdy po uruchomieniu kredytu pojawiły się problemy z kolejnymi transzami to właśnie Pan Kamil pomógł nam przyspieszyć sprawę i pomimo formalnie zakończonej współpracy mamy pewność, że zawsze otrzymamy wsparcie i pomoc. Pan Kamil Kobza jest odpowiednią osoba do spraw niewykonalnych ! Z serdecznymi podziękowaniami

Hania Świdnicka Damian Wojtanowski - Wrocław

tak, tak, tak, tak, jak najbardziej bardzo gorąco polecamy współpracę z Marcinem Wądrzykiem z PLCG. Marcina poznaliśmy na odbywających się w zeszłym roku targach mieszkaniowych w Hali Stulecia. Początkowo byliśmy niepewni, bo nieobyci w kwestiach pośrednictwa finansowego, traktujący ten fach troszkę jak zbędną fanaberio-szarlatanerię („sam nie dam rady załatwić sobie kredytu?”, „odpalę przeglądarkę, zaraz sami znajdziemy jakieś fajne oferty mieszkań”). Wyhaczeni spośród tłumu i zagajeni dość konkretną rozmową wstępną przez Marcina, daliśmy się namówić na pierwszą wizytę w siedzibie PLCG w celu wyłonienia dalszych szczegółów naszej jeszcze wtedy dość mglistej wizji własnego mieszkanka. Z każdym kolejnym spotkaniem nasz chaotyczny plan o kryptonimie „Operacja Mieszkanie” przypominający założeniami szturm na Stalingrad, zaczął przypominać bardziej plan wyprawy po bułki do piekarni. Marcin współpracuje ze śmietanką wrocławskiego budownictwa mieszkaniowego, więc możecie śmiało liczyć na fajne wstępne propozycje. My ze swojej strony polecamy nie sugerować się do końca suchym opisem dewelopera, lecz skusić raczej na spotkanie z handlowcem – mogą wyjść na jaw niuanse, które zdecydują o wyborze tej konkretnej oferty. Tak było w naszym przypadku: deweloper, z którym chcieliśmy się spotkać początkowo dość niechętnie – okazał się mieć w zanadrzu świetne mieszkania z nowo zaczynanego etapu, o którym nie było mowy na stronie. Marcin oczywiście kwestie spotkań załatwia za Ciebie. Wisienką na torcie jest wybór banku kredytującego mieszkanie – chce Ci się składać wnioski do pięciu banków, później donosić papierzyska potrzebne do wydania wstępnej decyzji kredytowej? Nam też się nie chciało, na szczęście Marcin ma więcej samozaparcia. Przeliczył, doradził, ostrzegł przed ukrytymi kosztami, zrobił dobrą kawę, odpisał na wszystkie mniej lub bardziej głupie pytania nawet w weekendy – tak właśnie było. Nam pozostało przeanalizować propozycje banków już na gotowo, ale umówmy się – z porównaniem pięciu finalnych kwot raczej każdy absolwent podstawówki sobie poradzi 😉 Masz ochotę pchać się do obcego miasta bez mapy, jeżeli możesz skorzystać z nawigacji GPS? A masz może ochotę dokonać nierzadko największego zakupu w swoim życiu i zarazem inwestycji, robiąc to po raz pierwszy i jedyny? Można, ale po co, skoro jest Marcin J Tym optymistycznym akcentem chcielibyśmy zakończyć niniejsze referencje i życzyć powodzenia wszystkim szukającym swojego Nowego Własnego Mieszkania.

Kamila Niklasz - Wrocław

Bardzo polecam firmę PLCG, gdyż moja sprawa z kredytem została szybko i sprawnie przeprowadzona. Na bierząco byłam informowana przez Pana Marcina o kolejnych krokach, zawsze chętny do udzielania informacji. Posiada dużą wiedzę na temat banków i ich działań. Doradził najlepszy. Szybko i sprawnie odpowiadał na maile i smsy. polecam i pozdrawiam.

Maciej Makridis – Wrocław

Miałem przyjemność korzystać z usług firmy PL Capital Group Sp. z o.o. w zakresie doradztwa hipotecznego. Pan Marcin Wądrzyk pełnił rolę mojego doradcy w kontakcie z bankami oraz deweloperem. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Panem Marcinem, posiada ogromną wiedzę, jest niezwykle sumienny i kontaktowy do tego stopnia, że cały mój udział zakończył się na paru podpisach. Wszelkie formalności załatwiane były w ekspresowym tempie, decyzje z banków pozytywne, pełna pomoc w wyborze lokalu, wzór perfekcji.

Gabriela Kielar, Piotr Uroda - Wrocław

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Marcinem Wądrzykiem. Pan Marcin jest osobą bardzo sumienną, zawsze służył nam pomocą oraz radą podczas wielu formalności związanych z naszym kredytem. W bardzo krótkim czasie udało nam się zakończyć wszelkie formalności w związku z kupnem ziemi. Dziękujemy za życzliwość oraz pomoc. Serdecznie polecamy.

Paweł Martowicz Aleksandra Kuźmijczuk-Martowicz

Zdecydowanie polecamy usługi doradcze świadczone przez firmę PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o. Fachowość i profesjonalizm w każdym calu. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny. Zaangażowanie i dyspozycyjność Pana Kamila bardzo odciążyła nas w trakcie jednoczesnego wybierania mieszkania oraz "załatwiania" formalności z bankiem. Dzięki temu temat kredytu udało się zakończyć szybko i bezproblemowo. Dziękujemy za wsparcie! Życzymy satysfakcji zawodowej z wykonywanej pracy oraz wielu zadowolonych Klientów.

Marcin Rzeźniczak – Wrocław

Chciałbym wszystkim polecić usługi firmy PL Capital Group (w szczególności współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem). Obsługa była bardzo profesjonalna i co było bardzo ważne w moim przypadku bardzo szybka. Pan Marcin szybko pomógł wybrać najlepsza ofertę, zadbał o całą dokumentacje i szybko przeprowadził nas przez wszystkie formalności. Cały czas mieliśmy kontakt mailowy i telefoniczny. Pan Marcin pomagał przed, w trakcie i po załatwieniu wszelkich formalności. Wszystkich gorąco zachęcam do skorzystania z usług PL Capital Group.

Marta Szmer

Polecamy firmę PLCG Kredyty Hipoteczne i pana Kamila. Dosłownie od ręki można porównać oferty kredytowe prawdopodobnie wszystkich dostępnych na rynku banków i wybrać tę najlepszą dla siebie. Pan Kamil jest rzetelnym i konkretnym specjalistą i co równie ważne zawsze gotów do pomocy. Oprócz wybrania banku, dostarczenia zaświadczenia o zarobkach i wizyty w placówce banku nic nie musieliśmy robić. Komunikacja z panem Kamilem była również sprawna i bezproblemowa. Polecamy z czystym sumieniem. Marta i Wojtek.

Aleksandra Huras - Wrocław

Kupowałam pierwsze mieszkanie w życiu i brałam po raz pierwszy kredyt. I wtedy z pomocą przyszedł Pan Marcin. Przeprowadził mnie przez wszystkie etapy związane z otrzymaniem kredytu hipotecznego. Pan Marcin skrupulatnie i profesjonalnie przedstawił wszystkie dostępne na rynku oferty a co najważniejsze wyjaśnił i doradził, która z nich będzie dla mnie najlepsza. Serdecznie polecam wszystkim, którym zależy na fachowym doradztwie, świetnej atmosferze i najlepszej ofercie dopasowanej do wymagań i możliwości.

Beata i Mariusz Grabelscy

Bardzo się cieszę,że starając się o kredyt hipoteczny trafiliśmy do Pana Kamila.Jest to osoba bardzo kompetentna o szerokiej wiedzy i miłym podejściem do klienta.Mimo iż nasza sytuacja była bardzo trudna Pan Kamil pokonał wszelkie przeciwności i pomógł nam w uzyskaniu kredytu na wymarzony dom. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Kamilem i każdemu z pełną odpowiedzialnością szczerze polecamy usługi Pana Kamila.

Marta i Marcin Sulikowscy – Wrocław

Współpraca z Panem Marcinem przebiegła bardzo sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Pomimo przeprowadzania całego procesu w trybie pilnym, wszystko udało się dopiąć w wyznaczonym terminie, co oszczędziło nam wielu niedogodności. Duży plus za stały kontakt, odbieranie telefonu również w późniejszych godzinach i wyraźną chęć pomocy. Pan Marcin szybko rozwiewał pojawiające się wątpliwości, a w razie zaistnienia przeszkód szukał alternatywnych rozwiązań. Doradcy z inicjatywą, których można polecić. Dzięki!

Mariusz Naskręt

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pana Kamila, dzięki któremu otrzymaliśmy kredyt hipoteczny. Jest on osobą rzeczową i konkretną, która prostym, przystępnym dla laika językiem potrafi wszystko wytłumaczyć. Bardzo ceniliśmy w Panu Kamilu to, że nie jest osobą nachalną, pozostawia czas do namysłu i podpowiada różne rozwiązania. Pomimo napotkanych trudności w postaci zaległych zobowiązań w innych bankach Pan Kamil dzięki swojej fachowej wiedzy i dużemu doświadczeniu potrafił znaleźć rozwiązanie tej sytuacji, udzielić nam wskazówek, co zrobić, by rozwiązać napotkany problem i właściwie nas pokierować. Do każdej sytuacji podchodzi bardzo indywidualnie i zawsze w razie potrzeby jest pod telefonem. Polecamy firmę PLCG i dziękujemy za pomoc w zrobieniu pierwszego dużego kroku do urzeczywistnienia naszych marzeń.

Daria i Jakub Kulok – Wrocław

Z Panem Marcinem spotkaliśmy się przypadkowo na targach nieruchomości. Od samego początku zrobił na nas bardzo dobre wrażenie i wzbudził nasze zaufanie. Przeprowadził nas przez cały proces od znalezienia mieszkania do podpisania umowy z developerem, następnie pozyskania kredytu hipotecznego od wyboru oferty do podpisania umowy i wypłaty kredytu, jak również załatwienia dopłaty MDM. Profesjonalna, szybka i miła obsługa sprawiła, że krótkim w czasie, otrzymaliśmy klucze do wymarzonego własnego mieszkania. Dziękujemy 🙂

Katarzyna Przemysław Kulik

Już jako szczęśliwi posiadacze własnego „ M” chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Kamilowi Kobzie za udaną współpracę. Gorąco polecamy współpracę z Panem Kamilem jako profesjonalnego doradcę kredytowego, posiadającego pasję wykonywanej pracy. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że Pan Kamil to wysoka jakość usług, miła i rzetelna obsługa. Wyróżnieniem jest fakt, że Pan Kamil uparcie dąży do celu i nie boi się trudnych wyzwań, czego najlepszym dowodem jesteśmy my. Na bieżąco byliśmy informowani telefonicznie bądź mailowo o postępach w przyznaniu kredytu. Panie Kamilu jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Panu za cierpliwość i pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku, dzięki Panu spełniło się jedno z listy naszych marzeń.

Anna i Łukasz Mieszkowski – Wrocław

Pod szkrzydła Pana Marcina trafiliśmy z polecenia koleżanki z pracy i bez dłuższego namysłu udaliśmy się prosto po doradztwo w sprawie kredytu. Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kredytem Pan Marcin to strzał w dziesiątkę, udzieli wszystkich potrzebnych informacji a w razie wątpliwości odpowie na każde pytanie. Fachowość, punktualność i ogoromne zaufanie to trzy cechy główne, które z pewnością możemy przypisać Panu Marcinowi pomijając wiele innych, które z pewnością każdy pozna po pierwszej rozmowie z Panem Marcinem. Dodatkowo wielkim plusem jest stały kontakt i możliwość zadania dodatkowych pytań dotyczących niejasności lub pokierowaniu w dalszym procesie zaraz po otrzymaniu kredytu. Polecamy w 100% każdemu!

Jakub Luboński

Pana Kamila Kobzę poznałem przy okazji jesiennych, Targów Nieruchomości we Wrocławiu, na których jego firma była jednym z wystawców oferujących swoje usługi w zakresie doradztwa kredytowego. Po krótkiej rozmowie i określeniu potrzeb, Pan Kamil zasugerował mi wykonanie konkretnych kroków, które ułatwią mi otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Na kolejnym spotkaniu ustaliliśmy wspólnie plan działania, sprecyzowaliśmy cele oraz wyznaczyliśmy ścieżkę postępowania. Pan Kamil wykazał pełne zaangażowanie oraz wielką cierpliwość wyjaśniając wiele moich wątpliwości, systematycznie kontrolując rozwój sytuacji. Ostatecznie nasza współpraca zakończyła się sukcesem w postaci dobrej oferty kredytowej oraz podpisaniem umowy z bankiem. Dodatkowym atutem współpracy, była premia oferowana przez firmę Pana Kamila, którą otrzymałem po podpisaniu umowy kredytowej z bankiem. Jestem przekonany, że Pan Kamil jest osobą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. W razie potrzeby z przyjemnością udzielę dokładniejszych informacji na jego temat. Z poważaniem, Jakub Luboński

Karolina i Maciej Bielak – Wrocław

Pan Marcin z dużą dozą cierpliwości i profesjonalizmu wprowadził nas w tajniki procesu kredytowego, począwszy od projektowania umowy deweloperskiej przez przygotowywanie wniosków o udzielenie kredytu, na finalizacji umowy docelowej kończąc. Na każdym etapie współpracy udzielał rzetelnych informacji i wsparcia, szczególnie w zakresie wyjaśniania wielu zagadnień finansowych i mechanizmow bankowych. Polecamy Pana Marcina wszystkim osobom, które przymierzają się do zakupu mieszkania za pośrednictwem kredytu hipotecznego - nie tylko jako doradcę, ale także jako człowieka pełnego życzliwości i zrozumienia dla raczkującego w temacie klienta.

Agata Dolasińska, Wrocław

Z nieukrywaną przyjemnością mogę polecić usługi kredytowe Pana Kamila i jego Firmę PL Capital Group Sp. z o.o. Już na pierwszym spotkaniu zrobił na mnie korzystne wrażenie swoją wiedzą i profesjonalizmem . Jest rzetelnym , słownym i godnym zaufania doradcą . Szczegółowo przeanalizował moja sytuację finansową i stwierdził, że uzyskanie kredytu w moim przypadku nie będzie łatwe, ale z dużym prawdopodobieństwem jest możliwe. Udzielił mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, przygotował jasne i klarowne zestawienia ofert kredytowych z wielu banków. Jego słowa dały mi nadzieję i nie brzmiały jak puste obietnice innych doradców, z którymi wcześniej się spotykałam. Od ponad pół roku starałam się o kredyt na budowę domu i w czterech bankach dostałam negatywną odpowiedź. Wszystko zakończyło się szczęśliwie, uzyskałam kredyt hipoteczny po niecałym miesiącu od złożenia kompletu dokumentów. Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Kamila. Kredyt załatwiony ekspresowo, a wszelkie niejasności wyjaśnione natychmiast. Świetny kontakt z klientem, dostępność do późnych godzin i pełen profesjonalizm . Polecam każdemu usługi tak świetnego Doradcy. Jeszcze raz serdecznie polecam!

Karolina i Krzysztof Synowiec – Wrocław

Pana Marcina spotkaliśmy na targach nieruchomości. Zrobił na Nas bardzo dobre wrażenie, a przede wszystkim Jego słowa: "nie ma rzeczy niemożliwych" . Nasza sytuacja była dosyć ciężka, jednak Pan Marcin poradził sobie z każdym problemem. Wszystko szczegółowo tłumaczył , uspokajał w chwilach zwątpienia. Jest On osobą kompetentną o szerokiej wiedzy merytorycznej i bardzo dobrym podejściu do klienta. Kontakt z Panem Marcinem przebiegał wzorowo. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marcina jako doradcę finansowego, gdyby nie On nie mielibyśmy dzisiaj pięknego mieszkanka. Jeszcze raz bardzo dziękujemy

Katarzyna i Bartosz Cieśla , Wrocław

Do Pana Kamila Kobzy trafiliśmy z polecenia. Szukaliśmy profesjonalnej, kompetentnej, a przede wszystkim godnej zaufania osoby, która pomogłaby nam w zawiłej i trudnej sprawie w związku z ubieganiem się o kredyt z rządową dopłatą MDM. Pan Kamil podjął się niemożliwego, a co więcej, nawet przez chwilę nie dał nam odczuć, że jest z tym związane duże ryzyko. Pomógł skompletować dokumenty, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, rozwiewał wątpliwości, zawsze był z nami w stałym kontakcie. Jest to osoba, którą wyróżnia szeroka wiedza, zaangażowanie w sytuację klienta, pracowitość i rzetelność. Teraz już wiem, że dla Pana Kamila nie ma rzeczy niemożliwych, a my mamy ogromne szczęście, że to właśnie Pan Kamil zajął się naszą sprawą. DZIĘKUJEMY i polecamy współpracę z Panem Kamilem Kobzą z PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o.!

Dominika i Grzegorz Zaręba – Wrocław

My również dołączamy się do pozytywnych opinii o Panu Marcinie Wądrzyku Doradcy Kredytowym w firmie PLCG. Do Pana Marcina trafiliśmy z polecenia po kilku nieudanych próbach dogadania się z innymi doradcami kredytowymi. Duże było nasze zaskoczenie jak Pan Marcin bez zająknięcia odpowiedział na wszystkie nasze pytania nie zawsze konkretne i rzeczowe. Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i polską biurokracją. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru. Tak w kilku zdaniach można scharakteryzować Pana Marcina. Dziękujemy za czas który poświęcił Pan dla naszej sprawy.

Julia Czubak – Wrocław

Chciałabym bardzo podziękować za ogromną pracę wykonaną przez Pana, za zaangażowanie i dyspozycyjność, których mogłam doświadczyć w stosunku do mojej sprawy kredytowej. Cieszę się, że dzięki Pana kompetencjom i doskonałej znajomości rynku finansowania zakupu nieruchomości, mogłam uzyskać najlepszy dla siebie (najkorzystniejszy z różnych punktów widzenia) kredyt hipoteczny. Uprzejmie dziękuję za wsparcie! Życzę bezwarunkowej satysfakcji zawodowej z wykonywanej pracy!

Anna i Lakraj Ganuri – UK

Opierając się na dotychczasowej współpracy z PLCG PL Capital Group, z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować firmę i przede wszystkim Pana Marcina Wądrzyka. Wsparcie, dobór odpowiednich rozwiązań i rzetelna pomoc sprawiły, ze udało nam się uzyskać kredyt mieszkaniowy mimo bardzo wielu trudności. Pana Marcina cenimy za skuteczność, komunikatywność i dyspozycyjność. Stały kontakt mailowy i telefoniczny był na każdym etapie i bardzo sprawnie przebiegał. Pan Marcin to kompetentny, konsekwentny a przy tym bardzo cierpliwy doradca. Ogromne zaangażowanie w sprawę. Polecamy bardzo!

Ewa i Piotr Woźniak

Polecamy Pana Kamila Kobzę. Do firmy PLCG trafiliśmy z polecenia i okazało się, że naprawdę było warto. Mimo sporych problemów z uzyskaniem kredytu, Pan Kamil nie tracił motywacji i cały czas szukał jakiś rozwiązań. Byliśmy informowani o każdym etapie negocjacji w bankach.Pan Kamil w bardzo jasny i prosty sposób przedstawił nam oferty banków i pomógł nam zrozumieć ich zawiłości. Dzięki ciężkiej pracy, cierpliwości i nieustannym działaniom, już niedługo zamieszkamy we własnym domu. Szczerze polecamy Pana Kamila Kobzę.

Kasia Bis i Witek Fliciński Wrocław

Doradcę finansowego Pana Marcina Wądrzyka spotkaliśmy na targach nieruchomości w Hali Stulecia i po krótkiej rozmowie stwierdziliśmy że jest to bardzo kompetentny człowiek i zna się na tym co robi . Po jakimś czasie kiedy zdecydowaliśmy się na zakup własnych czterech ścian od razu pomyśleliśmy aby sprawy związane z kredytem powierzyć w ręce Pana Marcina . Była to dobra decyzja ponieważ szybko i sprawnie udało się otrzymać korzystny kredyt . Bardzo dobry kontakt i przepływ informacji jest kolejną zaletą . Firmę PLCG z całą pewnością będziemy polecać dalej . Dziękujemy bardzo Panu Marcinowi i rekomendujemy jego profesjonalizm.

Marcin i Lidia Sielowscy, Oborniki Śląskie

Z czystym sumieniem polecamy usługi świadczone przez firmę PLCG. Pan Kamil Kobza bardzo profesjonalnie pomógł nam wybrać optymalną ofertę. Wszystkie formalności zostały „załatwione” szybko i bezproblemowo. Cały proces pozyskiwania środków na zakup działki budowlanej trwał około 6 tygodni. Panie Kamilu! Jeszcze raz serdeczne dzięki 😉

Krzysztof Kochanek – Wrocław

Współpraca z Panem Marcinem przebiegła bezproblemowo. Zostały mi udzielone kompleksowe porady z przedstawieniem ofert banków z plusami i minusami. Bank sam wybrałem bez nacisku ze strony doradcy. Nie został mi wciśnięty kredyt z najwyższą prowizją dla doradcy. Pan Marcin zajął się załatwianiem wszystkich dokumentów dla banku oraz od dewelopera. Z przyjemnością mogę polecić Pana Marcina innym osobom ubiegającym się o kredyt.

Tomasz Srokowski

Zanim zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Pana Kamila odbyliśmy rozmowy z kilkoma innymi doradcami i firmami. Lubimy mieć wybór i porównanie. Podejście do klienta i posiadana wiedza nie budziła naszych wątpliwości i byliśmy przekonani, że będziemy zadowoleni ze współpracy i tak się też stało. Pan Kamil potrafił rozwiać nasze wszelkie wątpliwości i dzięki niemu byliśmy w stanie wybrać najbardziej nam pasujące rozwiązanie. Z czystym sumieniem mogę polecić PLCG wszystkim znajomym i rodzinie.

Renata i Krzysztof Kowcz - Wrocław

Wszystkim szczerze polecamy współpracę z Panem Marcinem. Fachowość i profesjonalizm w każdym calu. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny. Do Pana Marcina trafiliśmy z polecenia od znajomych, którzy również byli jego klientami. Na początku temat kredytu wydawał się nam nie do przejścia. Pan Marcin jednak bezbłędnie i szybko przeprowadził nas przez wszystkie formalności. Obecnie czekamy już na klucze do własnego mieszkania. Wszystkim gorąco zachęcamy do skorzystania z usług Pana Marcina.

Konrad Ludian - Wrocław

Pan Marcin pomógł nam przy wyborze kredytu hipotecznego. Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, pełne informacje i informowanie nas o każdym etapie załatwiania formalności dały nam poczucie, że trafiliśmy do dobrego fachowca. Rzeczywiście cały proces: od pierwszego spotkania do dnia w którym podpisaliśmy umowę z bankiem, dają nam pełne prawo do podpisania się pod referencjami dla Pana Marcina. Zdecydowanie chcąc dokonać właściwego wyboru wśród wielu ofert bankowych musicie Państwo odezwać się właśnie do tego człowieka 🙂 Aha - to co dla nas było bardzo ważne to stały kontakt pomiędzy nami - dzięki temu udało nam się załatwić całość formalności z bankiem w iście ekspresowym tempie. Jednym słowem - POLECAMY!

Otylia Bąk

Serdecznie polecam współpracę z Panem Kamilem. Profesjonalista w swoim zawodzie – widać, że praca i kontakt z ludźmi sprawia mu dużo przyjemności, co przekłada się na ogromny komfort wszystkich klientów. Doskonały kontakt, niemalże 24/7 🙂 pomoc w każdej sytuacji. Z pomocą Pana Kamila uzyskanie kredytu przebiegło bardzo sprawnie - jedno spotkanie, parę e-maili i mieszkanie kupione na świetnych warunkach. Polecam Pana Kamila wszystkim znajomym i na pewno ponownie zwrócę się do Pana Kamila budując w przyszłości wymarzony dom.

Sylwia I Grzegorz Jankowscy - Bielawa

Nie będziemy pierwsi, którzy to podkreślą, ale trafiliśmy pod skrzydła Pana Marcina Wądrzyka z polecenia. Współpraca przebiegała wzorowo. Pan Marcin wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego, a także głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pomimo tego że nasz przypadek był dość trudny, a szansa na kredyt niewielka udało się nam wywalczyć upragniony kredyt. Profesjonalne podejście do wykonywania swojej pracy dało nam ogromną nadzieję, że nasz upragniony "kąt" jest coraz bliżej, a każdy kolejny kontakt z Panem Marcinem upewniał nas w tym. Myślę, że bez pomocy Pana Marcina nie mielibyśmy teraz swojego upragnionego domu.Pomógł nam skompletować dokumenty, na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w przyznaniu kredytu. Polecamy wszystkim zarówno znajomym jak i nieznajomym.

Janusz Przybylski

Po wstępnej rozmowie telefonicznej dostałem bardzo konkretną ofertę z listą wymaganych dokumentów oraz zastrzeżeniem, że moja sytuacja kredytowa jest trudna. Pan Kamil wykazał ogromne zaangażowanie podczas negocjacji z bankami (już w trakcie pierwszego spotkania!), a po uzyskaniu wstępnej zgody na przyjęcie wniosków kredytowych poprowadził za rękę podczas ich wypełniania oraz zajął się dostarczeniem dokumentów do banków. Podczas całego procesu starania się o kredyt kontakt z Panem Kamilem był bardzo dobry, a wizyty w biurze ograniczone były do minimum, dzięki czemu nie trzeba było tracić czasu na dojazdy. Kredyt oczywiście udało się uzyskać. Szczerze polecam współpracę z Panem Kamilem.

Joanna i Bartłomiej Gul - Wrocław

Kredytu hipotecznego na nasz wymarzony dom zaczęliśmy poszukiwać na własną rękę. Udaliśmy się do banku, jak nam podpowiadało doświadczenie - zaufanego i chętnego udzielić nam kredytu hipotecznego, jednak jak się później okazało, niezbyt angażującego się w sprawy swojego bądź co bądź klienta. Kiedy sytuacja zaczęła nabierać niezbyt korzystnego dla nas obrotu, a nasza cierpliwość sięgała zenitu (gonił nas termin) polecony został nam Pan Marcin Wądrzyk – doradca kredytowy w PLCG Capital Group Sp. z o. o., dzięki któremu już niespełna po miesiącu byliśmy po podpisaniu umowy kredytowej. Ze strony Pana Marcina otrzymaliśmy fachową pomoc, ciągłą asystę, a najważniejsze , że mieliśmy poczucie dobrej opieki. Cenimy Pana Marcina za zaangażowanie w sprawy klienta, fachową wiedzę, a przede wszystkim za ogromną skuteczność jaką się wykazał. Jest to osoba konsekwentna, godna zaufania i komunikatywna. Nasza współpraca przebiegała wzorowo i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Podczas całej procedury pilotował sprawę , aż do uruchomienia kredytu. Z czystym sumieniem polecamy profesjonalne usługi Pana Marcina Wądrzyka.

Maciej Niemiec - Wrocław

Pan Marcin i firma PL Capital Group to pełen profesjonalizm. Współpraca z Panem Marcinem przebiegała bez zarzutów, bardzo miło i profesjonalnie. Mimo mojej trudnej sytuacji Pan Marcin pomógł mi w uzyskaniu kredytu na wymarzone mieszkanie. Pan Marcin był zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Gorąco polecam wszystkim firmę PL Capital Group, którym zależy na sprawnym, szybkim uzyskaniu kredytu. Na pewno nikt się nie zawiedzie.

Piotr Górniak z małżonką,Moniką

Witam. Chciałbym podzielić się doświadczeniami ze współpracy z firmą PLCG,zajmująca się doradztwem finansowym. Otóż ,z racji zaistnienia potrzeby dokończenia budowy domu postanowiłem z małżonką zaciągnąć kredyt w banku. Jako ze nie miałbym zupełnie do tego głowy,postanowiłem zlecić to profesjonalnej firmie zajmującej się,min.kredytami hipotecznymi. Dlaczego PLCG?Powód jest dość banalny-mój brat mi ich polecił,ponieważ za pośrednictwem tej firmy udało mu się zaciągnąć pożyczkę w banku. Chciałbym bardzo pochwalić sposób działania, skuteczność jak i podejście do klienta.Zawsze z zona czuliśmy się personalnie potraktowani,nie było nigdy żadnych problemów z komunikacją.Pan Kamil ,który prowadził sprawę zawsze był bardzo merytoryczny i rzeczowy,nie było żadnych przestojów. Z czystym sumieniem polecam współprace z PLCG,nam się udało otrzymać kredyt i jest to ,miedzy innymi zasługą tej właśnie firmy.

Magdalena i Bartosz Kulon - Wrocław

Pełen profesjonalizm - wszystko załatwione sprawnie, szybko i bez zbędnych formalności, Kontakt bez problemowy o każdej porze dnia (czasami i w nocy). Zaprezentowano bardzo obszerną ofertę kredytów wraz ze szczegółowymi opisami wad i zalet poszczególnych pozycji. Pan Marcin Wądrzyk od początku do końca informował nas o postępach procesu kredytowego, wraz z informacjami gdy banki wymagały dodatkowych dokumentów. Dzięki niemu cały proces poszedł gładko- co słuchając naszych znajomych, którzy brali kredyt - nie jest normą. Natomiast my przy dwóch, kredytach w 2 różnych bankach, dzięki p. Marcinowi załatwiliśmy sprawę bezproblemowo. Szczerze polecamy!!

Andrzej Mossakowski

Serdecznie polecam firmę PL Capital Group Sp. z o.o., ogromne zaangażowanie jej pracowników w wykonywane obowiązki sprawiają, iż współpraca w zakresie doradztwa kredytowego jest przejrzysta, a oferta zrozumiała i najlepsza na rynku. Współpraca na najwyższym poziomie, odpowiednio dobrana oferta kredytowa oraz wykwalifikowani pracownicy gwarantują najwyższą jakość usługi. Wszelkie formalności zostały szybko i sprawnie załatwione przez Pana Kamila Kobzę, który przeprowadził mnie przez cały proces pozyskania środków na sfinansowanie zakupu mieszkania. Pan Kamil jest rzetelny oraz kontaktowy, dzięki czemu w każdym momencie służył pomocą oraz radą. Polecam tę firmę wszystkim, którzy starają się o kredyt hipoteczny.

Anna Szudy - Wrocław

Przy uzyskaniu kredytu hipotecznego miałam przyjemność korzystać z pomocy pana Marcina Wądrzyka, który przez cały okres naszej współpracy wykazywał się profesjonalizmem, dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do mojej sprawy. Pan Marcin w sposób merytoryczny i przejrzysty odpowiadał na wszystkie moje pytania, a także na bieżąco rozwiewał wątpliwości, nawet te które zgłaszałam drogą mailowa poza standardowymi godzinami pracy biura. Wskazywał zarówno wady jak i zalety różnych rozwiązań, tak abym mogła podjąć decyzję jak najlepszą dla siebie. Przy wsparciu pana Marcina wszystkie formalności udało załatwić zaskakująco szybko i sprawnie, dzięki czemu teraz mogę cieszyć się własnym mieszkaniem. Polecam współpracę z firmą PLCG i panem Marcinem Wądrzykiem.

Leszek Rzeszowski - Wrocław

Profesjonalizm, rzeczowość oraz zaangażowanie - są to cechy, których oczekiwałem i które otrzymałem od firmy PLCG. Dzięki współpracy z Panem Marcinem Wądrzykiem zrozumienie oraz proces wyboru najlepszej spośród dostępnych ofert kredytowych przebiegły niezwykle sprawnie. Należę do klientów wymagających, ze względu na niewielką ilość wolnego czasu, którym dysponuję. Pan Marcin bardzo szybko reagował na wszelkie moje zapytania, jak również w sposób przejrzysty i zrozumiały tłumaczył niejasne dla mnie zawiłości umów bankowych. Jestem bardzo zadowolony zarówno ze współpracy jak i dokonanych wyborów, dlatego bardzo gorąco polecam doradztwo Pana Marcina

Aneta Wędzonka - Wrocław

Serdecznie polecam wszystkim starającym się o kredyt usługi doradcze firmy PL Capital Group, a w szczególności doradztwo Pana Marcina Wądrzyka. Dzięki zaangażowaniu Pana Marcina, szerokiej wiedzy oraz pełnemu zorientowaniu w sytuacji rynkowej bardzo szybko przeszłam przez całą procedurę kredytową. Wszystkie formalności po mojej stronie zostały ograniczone do minimum - Pan Marcin rzetelnie przedstawił oferty banków, pomógł wybrać najkorzystniejszą z nich, przygotował niezbędne dokumenty, umówił termin podpisania umowy. Na każdym etapie dążenia do „własnego M” mogłam liczyć na pomoc. Pojawiające się w międzyczasie pytania i wątpliwości były niemalże natychmiastowo wyjaśniane. Słowa uznania i wdzięczności za determinację oraz wsparcie okazane podczas współpracy, która zakończyła się sukcesem.

Marta i Łukasz Michniccy - Wrocław

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą PLCG, a konkretnie z doradcą kredytowym Panem Marcinem Wądrzykiem. Proces wyboru kredytu hipotecznego przebiegał bardzo rzetelnie, sympatycznie oraz szybko. Pan Marcin jest wyrozumiałą osobą i odpowiadał na nasze każde, nawet najdrobniejsze, pytania odnośnie kredytu. Cały przebieg związany z uzyskaniem kredytu i wszelkimi formalnościami oceniamy bardzo pozytywnie. W przyszłości będziemy polecali naszym znajomym kontakt z Panem Marcinem oraz firmą PLCG.

Katarzyna Szwaczkiewicz

Do Pana Kamila Kobzy trafiłam z polecenia. Od samego początku zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i wzbudził moje zaufanie. Mimo, iż zdawało mi się, że moje szanse na uzyskanie kredytu są niewielkie, to Pan Kamil od samego początku wierzył w powodzenie naszych działań i wyjaśniał na bieżąco wszelkie wątpliwości. Zawsze odpowiadał na moje maile i telefony. Pomagał we wszystkich formalnościach, informował na jakim są etapie i kiedy możemy spodziewać się decyzji. Ostatecznie otrzymałam pozytywną decyzję kredytową i jest to wyłącznie zasługą Pana Kamila. Dlatego mogę polecić go z czystym sumieniem wszystkim tym, którzy zamierzają starać się o kredyt hipoteczny.

Mirosław Fiuk - Wrocław

Z tego miejsca chciałbym podziękować PLCG a w szczególności p. Marcinowi, który okazał się prawdziwym specjalistą w swoim zawodzie. Współpraca przebiegła na bardzo wysokim poziomie, indywidualne podejście do klienta, jasne i rzeczowe informacje, stały kontakt telefoniczny oraz doradztwo przy wyborze najkorzystniejszej oferty (...można tu wymieniać i wymieniać...) dawały mi poczucie, że mogę mu w pełni zaufać. Polecam współpracować z p. Marcinem wszystkim, którzy chcą być pod opieką Profesjonalisty.

Magdalena i Tomasz Tutkaj - Wrocław

Z pełnym przekonaniem możemy polecić Pana Marcina Wądrzyka jako doradcę finansowego.Współpraca z nim pozwoliła nam zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu związanego z wzięciem kredytu. Jego zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. A dzięki jego szybkiemu działaniu i znajomości branży pozwoliła na uzyskanie dofinansowania w krótkim czasie. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Marcinowi, dziękujemy za pomoc i polecamy jego usługi innym.

Bartosz Rabiega

Pełen profesjonalizm i szybka obsługa. Pan Kamil przeprowadził mnie przez cały proces pozyskania kredytu hipotecznego - od wyboru oferty do podpisania umowy i wypłaty kredytu. Duży plus - kontakt mailowy i telefoniczny, spotkania osobiste na moje życzenie ograniczone do minimum (kto ma dzisiaj czas na zbędne spotkania). Szczerze polecam 🙂

Alicja i Marek Żukrowscy - Wrocław

Kredyty hipoteczne PLCG polecam każdemu , kto potrzebuje profesjonalnej obsługi od wejścia do otrzymania kredytu. Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Marcinowi Wądrzykowi, który przeprowadził Nas przez zawiłe dokumenty potrzebne przy składaniu wniosków do banków, który pomógł w zrozumieniu dokumentów, które były nie zrozumiałe. Kontakt telefoniczny i mailowy był bardzo dobry , zawsze byliśmy informowani o postępach .Nawet w momencie otrzymania kredytu , Pan Marcin gratulował. My gratulujemy Panu świetnej obsługi klienta . Miło było być przez Państwa Firmę Kredyty hipoteczne PLCG obsługiwanym. Będziemy polecać znajomym , którzy będą potrzebować środków na swój wymarzony dom. Pozdrawiamy i życzymy samych zadowolonych klientów.

Marta Bubel i Paweł Raba - Wrocław

Za doradcą kredytowym rozglądaliśmy się od razu po podjęciu decyzji o kupnie mieszkania. Zdawaliśmy sobie sprawę, że nie będziemy mieli czasu jeździć do banków i zbierać wszystkich ofert. Na Pana Marcina mieliśmy szczęście trafić podczas targów mieszkaniowych. Od początku nie było problemu z umówieniem się na spotkanie, także w godzinach późno popołudniowych, co miało dla nas ogromne znaczenie. Pan Marcin przedstawił nam dokładnie wszystkie oferty, rozwiał nasze wątpliwości, spokojnie przeprowadził nas przez wszystkie „kruczki” w ofertach kredytowych różnych banków. Dzięki niemu wiedzieliśmy nie tylko jakie koszty związane są z samym kredytem, ale także byliśmy przygotowani na wszelkie koszty około kredytowe (karta kredytowa, ubezpieczenie itd.). Po tym, jak podjęliśmy decyzję odnośnie ofert i banków, wspólnie z Panem Marcinem skompletowaliśmy dokumenty niezbędne do wydania decyzji wstępnych w wybranych bankach. Tutaj należy się kolejny ukłon do Pana Marcina, który jeżdżąc do dewelopera, znacznie pomógł nam usprawnić ten proces. O każdej decyzji banków Pan Marcin nas na bieżąco informował, ostatecznie pomógł wybrać najlepszą ofertę. Na wszelkie pytania, które mieliśmy odnośnie umowy kredytowej, po raz kolejny podczas spotkania spokojnie odpowiadał, wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczył, tak aby podpisanie umowy w banku było już czystą formalnością. Ostatecznie kredyt został uruchomiony, cały proces przeszedł bardzo sprawnie, a my zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, którego przy kupnie mieszkania i tak zazwyczaj jest zdecydowanie za mało. Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Panem Marcinem, dzięki któremu nie mamy wątpliwości, że podjęliśmy właściwą decyzję co do banku, wysokości kredytu, a przede wszystkim co do wyboru Doradcy Finansowego.

Teresa i Adam Mickiewicz

Pragniemy wyrazić swoją pozytywną opinię o współpracy z Panem Kamilem Kobzą reprezentującym Firmę PLCG we Wrocławiu, zajmującą się usługami w zakresie finansów. Współpraca w naszym przypadku polegała na załatwieniu formalności oraz pomocy w dokonaniu najbardziej optymalnej oferty kredytu hipotecznego na zakup i remont mieszkania. Chcielibyśmy poinformować wszystkich potencjalnych klientów z rynku finansowego, że Firma PLCG z Wrocławia wykazała się w pełni profesjonalizmem w kwestii reprezentowania naszych interesów zarówno wobec Banków jak i Dewelopera. W związku z tym rekomendujemy usługi tej Firmy dla wszystkich, którzy chcą sobie zaoszczędzić kłopotów oraz szanują czas.

Bartosz Lenartowicz - Wrocław

Chciałbym poinformować, że firma PLCG z siedzibą przy ul. Kwiska 5-7 we Wrocławiu pomogła mi przeprowadzić formalności związane z pozyskaniem kredytu na mieszkanie. Dzięki profesjonalnemu doradztwu transakcja została zrealizowana sprawnie i szybko. Serdecznie polecam Pana Marcina Wądrzyka.

Karolina i Miłosz Ziętkiewicz

Współpraca z firmą PLCG zaczęliśmy w chwili, kiedy postanowiliśmy wybudować dom. Do tego celu potrzebowaliśmy zaciągnąć kredyt hipoteczny. Naszym doradcą został Pan Kamil Kobza. Bardzo sprawnie przeprowadził całą procedurę kredytową. Jest On osobą bardzo sympatyczną oraz empatyczną. Zawsze mogliśmy liczyć na Jego pomoc. Pomimo bardzo dużych komplikacji udało się podpisać umowę oraz dostać środki na nasz cel. Firma budzi zaufanie bez żadnych wątpliwości. Wyróżnikiem PLCG jest fakt, iż w obsłudze klienta wykazuje ogromną uczciwość, profesjonalizm i zaangażowanie.

Bartosz Lenartowicz – Wrocław

Chciałbym poinformować, że firma PLCG z siedzibą przy ul. Kwiska 5-7 we Wrocławiu pomogła mi przeprowadzić formalności związane z pozyskaniem kredytu na mieszkanie. Dzięki profesjonalnemu doradztwu transakcja została zrealizowana sprawnie i szybko. Serdecznie polecam Pana Marcina Wądrzyka.

Katarzyna Pakowska

Kontakt do Pana Marcina otrzymałam z polecenia. Na spotkaniu Pan Marcin wyjaśnił moje wszelkie wątpliwości związane z kredytem gotówkowym. Szybko rozpoczął rozmowy z bankami i w ciągu kilku dni załatwił najlepszą ofertę. Kontakt telefoniczny i emailowy na najwyższym poziomie, byłam informowana o każdym etapie negocjacji z poszczególnymi bankami. Z czystym sumieniem będę polecać Pana Marcina innym osobom. Podsumowując: Profesjonalizm, miła obsługa i szybkość działania.

Joanna i Mariusz Sołobodowscy

Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi Wądrzykowi z firmy PL Capital Group Sp. z o.o. który przeprowadził Nas bezpiecznie przez las kredytowych zawiłości. Pan Marcin jest godnym polecenia doradcą finansowym obdarzonym gruntowną wiedzą i cierpliwością wobec klienta. Pan Marcin dał się poznać jako osoba działająca szybko i konsekwentnie w zmiennych sytuacjach. Na pochwałę zasługuje również wzorowy kontakt i szybka wymiana informacji z klientem. Serdecznie polecam wszystkim kredytobiorcom Pana Marcina.

Sylwia i Grzegorz Pachura

Do Marcina trafiliśmy z polecenia przyjaciół, którzy również korzystali z jego pomocy przy uzyskaniu kredytu. Trochę się obawialiśmy dużej odległości, gdyż nie jesteśmy z Wrocławia. Po przejściu całej procedury związanej z uzyskaniem kredytu hipotecznego z dopłatą MDM możemy stwierdzić,że odległość nie ma żadnego znaczenia.Świetny kontakt, doświadczenie i profesjonalne podejście Marcina do klienta pozwoliło sprawnie i szybko uruchomić kredyt. Wszystkim, którzy marzą o własnych "czterech kątach" serdecznie polecamy współpracę z PLCG.

Patryk Adamczyk

Do PLCG trafiliśmy całkowicie przypadkowo, ale ten przypadek sprawił, że wszystkie kwestie związane z kredytem hipotecznym były łatwiejsze i szybsze. Dzięki fachowej pomocy szybko przebrnęliśmy przez formalności i pozostało nam jedynie czekać na własne mieszkanie, a wszystkim którzy szukają doradcy kredytowego szczerze polecamy usługi Pana Marcina.

Paulina Pęczkowska

Pana Marcina poznałam na Targach Mieszkań jakieś kilka miesięcy przed wzięciem kredytu, wzbudził zaufanie nie tylko moje, ale również moich koleżanek, które również zdecydowały się na jego usługi i są zadowolone. Moja współpraca z Panem Marcinem była czystą przyjemnością. W bardzo dokładny i przejrzysty sposób przedstawił mi oferty kredytowe i to, co się z nimi wiązało, pomógł mi również w wybraniu najkorzystniejszej oferty dla mnie. Dzięki Panu Marcinowi przebrnęłam szybko przez górę formalności, Pan Marcin wykazał ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, czasem wykraczające poza zakres standardowej usługi, na każdym etapie służył radą i pomocą. Bardzo miło wspominam współpracę i gorąco polecam znajomym i nie tylko 🙂

Ola i Sławek Idzikowscy

Do pana Kamila trafiliśmy z polecenia i teraz sami go polecamy naszym znajomym. Wystarczyło tylko jedno spotkanie, parę e-maili i kredyt załatwiony. Profesjonalna, szybka i miła obsługa. Polecamy 🙂

Marta i Tomasz Warchoł

Kontakt do Pana Marcina Wądrzyka z firmy PCLG otrzymaliśmy od Pani Kasi, zadowolonej klientki, która także korzystała z usług firmy. Wraz z narzeczoną nie byliśmy obyci w temacie finansowym a tym bardziej kredytowym. Pan Marcin od samego początku przyjął nas ciepło i krok po kroku zaczął nas wprowadzać w tematykę kredytu, którego tak bardzo się baliśmy na początku. Kilka spotkań, parę telefonów oraz niewiele maili sprawiło że kredyt został przyznany przez bank. Dodam że do wyboru mieliśmy aż 5 banków, co dało nam większą szansę na otrzymanie pieniędzy na wymarzony rodzinny dom. Z całego serca polecam Pana Marcina, jego podejście do pracy jest na najwyższym poziomie, cieszymy się że mogliśmy korzystać z jego usług, wiemy także że kontakt do Pana Marcina na dniach przekażemy naszym znajomym.

Jerzy Stachów

Od czerwca do końca sierpnia 2016 miałem przyjemność współpracować z Panem Kamilem Kobzą, Prezesem Zarządu PL Capital Group. W trakcie świadczenia usługi doradztwa finansowego w wyżej podanym czasie, Pan Kamil wykazał się pełnym profesjonalizmem, rzetelnym podejściem do zagadnienia, przygotowaniem w najtrudniejszych sytuacjach pojawiających się w trakcie procesu uzyskania kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Doświadczenie Pana Kamila, nabyte w trakcie wcześniejszych lat pracy nie stawiało mnie w sytuacji, w której nie uzyskałbym odpowiedzi na zadane pytanie, dotyczące niuansów ofert kredytów hipotecznych, procedur bankowych oraz okoliczności przyznania kredytu. Wspomnieć należy również, ze wiedza i pomoc uzyskana dzięki współpracy z Panem Kamilem, wykraczała niejednokrotnie poza ramy czasowe procesu i pozwoliła na pozytywne rozwiązanie spraw po decyzji o przyznaniu i uruchomieniu kredytu hipotecznego. Bez wątpienia, usługi doradztwa finansowego świadczone przez Pana Kamila Kobzę są godne polecenia kolejnym potencjalnym Klientom.

Łukasz Smereczyński

Doradce Pana Marcina Wądrzyka dane mi było spotkać na targach mieszkaniowych, które miały miejsce w hali Orbita. Po wcześniejszych zaznajomieniu się z różnymi ofertami mieszkaniowymi proponowanymi przez inne biura doradztwa finansowego to właśnie z Panem Marcin był w stanie sprostad nie łatwej mojej sytuacji. Był bardzo pomocnym i kompetentnym doradcą dzięki któremu uzyskałem kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MDM, które według innych biur było nie realne do uzyskania w moim przypadku. Był osobą bardzo zaangażowaną i służąca pomocą od samego początku do finalizacji. Szczerze polecam pana Marcina jako pełnego profesjonalizmu oraz niebojącego się wyzwań doradcę finansowego.

Malwina Sędecka, Bartłomiej Bilski, Wrocław

Z pełnym przekonaniem możemy polecić PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o. ,a w szczególności współpracę z Panem Kamilem Kobzą. Ciężko stwierdzić, że branie kredytu było przyjemnością, ale z całą pewnością możemy stwierdzić, że dzięki takiemu doradcy okazało się łatwe i bez stresowe. Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, nerwów, rozczarowań, a tym samy też pieniędzy. Wszystkie koszty były nam znane praktycznie od pierwszego spotkania, a także możliwości kredytowania w różnych bankach. Dodam również, że Nasza sytuacje była o tyle utrudniona, że partner prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą. Pan Kamil pomógł nam się z tym problemem uporać, skompletować wszystkie dokumenty, odpowiedział na każde Nasze pytanie, a jeszcze do tego wynegocjował niższą marże w finalnym banku. Dzięki temu dostaliśmy kredyt na satysfakcjonujących dla Nas warunkach. Liczymy na to, że to jest nasz pierwszy i ostatni kredyt w życiu, ale z całą pewnością polecimy doradztwo Pana Kamila naszym znajomym, a także innym osobą, które będą potrzebowały dodatkowych środków na zrealizowanie swoich marzeń, tak jak my naszych.

Ala i Michał Różańscy, Wrocław

Pan Marcin szczegółowo wyjaśnił nam aktualną ofertę wszystkich banków i pomógł w wyborze najkorzystniejszej dla nas oferty. Pozostałe formalności zostały załatwione bardzo sprawnie, przy minimalnym naszym udziale. Naszą przygodę z PLCG kredyty możemy określić w 3 słowach: profesjonalna i szybka obsługa. Polecamy doradztwo Pana Marcina.

Krzysztof Turczyn, Wrocław

Dzięki Panu Kamilowi Kobzie udało mi się bez problemowo załatwić kredyt na wymarzone mieszkanie. Pan Kamil jest rzetelnym i pomocnym doradcą, który dobrał mi najlepszą z możliwych dla mnie ofert kredytowych. Wszelkie formalności związane z kredytem załatwiłem na miejscu przy pomocy Pana Kamila, dzięki czemu uniknąłem nie potrzebnych i czasochłonnych wizyt w Banku itp. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kamila Kobzę, jako doradcę kredytowego.

Edward Traczyk, Warszawa

Wyrażam swoje uznanie dla profesjonalizmu, rzetelności oraz skuteczności w działaniu Pana Kamila Kobzy – Prezesa Zarządu PL Capital Group Sp. z o.o. Zawodowa postawa Pana Kamila Kobzy wzmacnia zaufanie do niego osobiście oraz instytucji bankowych, z którymi współpracuje. Jego profesjonalizm gwarantuje również właściwe rozpoznanie potrzeb Klienta oraz daje gwarancję przeprowadzenia rzetelniej i bezpiecznej transakcji.

Krzysztof Bedra, Wrocław

Na Pana Marcina Wądrzyka trafiłem przypadkowo, ale już na pierwszym spotkaniu odczułem że jest to osoba kompetentna, godna zaufania i doskonale orientująca się na rynku kredytów hipotecznych, dlatego nie miałem żadnych oporów do kontynuowania współpracy. Pan Marcin przeprowadził mnie przez proces zakupu mieszkania od samego początku do końca. Zwłaszcza bardzo cenię sobie poświęcony czas przy wspólnych oględzinach lokali oraz przy negocjacjach w moim imieniu z deweloperem i bankiem. Kontakt był wzorowy zarówno telefoniczny jak i mailowy, żadne pytanie nie pozostało dłużej bez odpowiedzi, byłem zawsze informowany na bieżąco o postępach w realizacji wniosków. Również nieoceniona była pomoc w kompletowaniu i dostarczaniu niezliczonych dokumentów dla banków, moja rola ograniczyła się tylko do wyboru najlepszej oferty i złożeniu podpisu na gotowej umowie. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marcina każdemu kto szuka pomocy w znalezieniu wymarzonego mieszkania i otrzymania atrakcyjnego kredytu. Pozdrawiam i życzę jak najwięcej zadowolonych klientów 🙂

Bartosz Kruszelnicki - Wrocław

Miałem przyjemność współpracować z firmą PL Capital Group SP. z o.o. w zakresie doradztwa finansowego. Wiceprezes Zarządu, Pan Marcin Wądrzyk jest osobą doświadczoną, zorientowaną na potrzeby Klienta oraz potrafiącą dobrać instrumenty finansowe, dostosowane do wymagań Klienta. Polecam współpracę z Firmą PL Capital Group Sp. z o.o. każdemu, kto stoi przed wyborem odpowiedniego finansowania zarówno w zakresie indywidualnym jak i firmowym. Doświadczeni profesjonaliści, niedługo ponownie skorzystam usług PL Capital Group Sp. z o.o.

Tomasz Cłapiński - Wrocław

Szukając dla nas najkorzystniejszego kredytu skorzystaliśmy z narzeczoną z usług pana Kamila. Od początku dało się zauważyć dużą wiedzę i profesjonalizm pana Kamila. W sposób czytelny wyjaśnił nam wszelkie zawiłości związane z kredytem hipotecznym. Mieliśmy już wybrane mieszkanie ponadto ze względu na planowaną przeze mnie zmianę pracy zależało nam bardzo na szybkim przyznaniu kredytu. Mieliśmy jednak świadomość że jest to inwestycja na wiele lat więc nasz wybór musi być jak najlepiej dostosowany do naszych możliwości i potrzeb. Pan Kamil Kobza wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem, załatwił dla nas wszystkie formalności, i pomógł dokonać właściwego wyboru banku.

Sebastian Maszkowski , Oława

Pan Kamil Kobza, to bardzo doświadczony doradca finansowy. Mieliśmy okazję współpracować z Panem Kamilem przy załatwianiu Kradytu Hipotecznego. Choć nasza sprawa wydawała się kompletnie beznadziejna (mieliśmy inne kredyty i pensje wypłacaną w dietach ) , to wręcz heroiczna walka Pana Kamila doprowadziła do przyznania kredytu. Z ogromną przyjemnością i zadowoleniem polecamy współpracę z Panem Kamilem, gdyż do skutku daży do celu pokonując całą bankową problematykę.

Karolina Wyspiańska, Wrocław

W ostatnim czasie trzykrotnie korzystała z usług firmy PL Capital Group Sp. z o.o. współpracują z Panem Kamilem Kobzą. Za każdym razem procedura przygotowania dokumentów przebiegała sprawnie i szybko a praktyczna wiedza Pana Kamila z zakresu bankowości pozwoliła uniknąć błędów merytorycznych. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm oraz dostępność Pana Kamila, jego rzeczowe odpowiedzi na wszelkie pytania oraz szczere zaangażowanie. Zdecydowanie polecam korzystanie z usług tej firmy i sama skorzystam z niej kolejnym razem.

Piotr Ozdowy, Oława

W terminie marzec czerwiec 2015 korzystałem z doradztwa firmy PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o. a w szczególności z pomocy Pana Kamila Kobzy. Doradztwo dotyczyło kredytu MDM, który jak wiadomo jest dość rozwlekły w czasie. Cała procedura kredytowa została bardzo sprawnie przeprowadzona bez żadnych niespodzianek. Szybka wstępna zdolność kredytowa, a później wnikliwa analiza poszczególnych ofert bankowych pozwoliła na wybór najlepszego dla mnie Banku. W szczególności chwalę sobie kontakt z Panem Kamilem mailowy i telefoniczny, a także jego mobilność która była dość istotna w godzinach mojej pracy. Dziś jestem już szczęśliwym kredytobiorcą i spłacam pierwsze odsetki od transz:)

Edyta Lenda , Bolesławiec

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Kamilem Kobzą w zakresie doradztwa kredytowego. Kompetentny, rzetelny, odpowiedzialny. Duża wiedza i doświadczenie. Pomocny w kompletowaniu dokumentów, kontaktach z bankami i wszelkich "trudnych " sprawach. Polecam:))

Marcin Borkowski , Wrocław

Długo szukałem dobrych doradców kredytowych. Do firmy PLCG trafiłem z polecenia po tym, jak kilka innych firm zraziło mnie do siebie. Działają szybko i sprawnie, mają dobry kontakt z Klientem i co dla mnie najważniejsze – potrafią wszystko przekazać w przystępny sposób. Mają dobre rozeznanie w rynku, również w kredytach MDM ( co jest rzadkością! ). Kredyt MDM dostałem bez problemu i na bardzo dobrych warunkach. Polecam i rekomenduję Marcina Wądrzyka.

Artur Tyliszczak , Częstochowa

Współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem, doradcą kredytowym nawiązałem w związku z zakupem mieszkania we Wrocławiu. W porównaniu do poprzedników i konkurentów wykazał się on doskonałą znajomością rynku kredytów mieszkaniowych i dostępem do bardzo szerokiej oferty banków. W jasny i zrozumiały sposób potrafił wyjaśnić zawiłości procedury kredytowej. Dzięki jego fachowej pomocy i sugestiom uzyskałem kredyt na korzystnych warunkach. Szczerze polecam Pana Marcina Wądrzyka jako specjalistę i doradcę w sprawach finansowo – kredytowych.

Małgorzata Kołacz, Grzegorz Książek

Do Kamila trafiliśmy z polecenia przyjaciół. Lepszego doradcy nie mogliśmy trafić. Jest zaangażowanym, komunikatywnym, konkretnym profesjonalistą potrafiącym nie tylko pomóc w wyborze oferty, ale też wynegocjować korzystne warunki kredytu. Świetna znajomość rynku kredytów hipotecznych, współpraca w miłej atmosferze , sprawiły iż mimo wielu pytań oraz wątpliwości dostawaliśmy zawsze nie tylko konkretne odpowiedzi, ale również propozycje alternatywnych rozwiązań. Kontakt bezpośredni, mailowy i telefoniczny przez cały czas naszej współpracy przebiegał wzorowo. Kamil był z nami na podpisaniu umowy kredytowej w Banku, a przed jej podpisaniem na bieżąco informował o kolejnych krokach. Otrzymanie kredytu przebiegło sprawie. Każdemu życzymy takiego Doradcy i polecamy wszystkim. Sami w razie potrzeby również wrócimy.

Marcelina, Wrocław

Z uwagi na moją formę zatrudnienia nie mogłam uzyskać kredytu i wówczas trafiłam poprzez polecenie znajomych do Pana Marcina Wądrzyka. Wykazał się on wiedzą z zakresu oferty bankowej, jasno wyjaśnił sam proces kredytowy oraz pomógł skompletować dokumenty i zajął się moją nietypową sprawą. Dzięki niemu dziś jestem szczęśliwą właścicielką mieszkania. Polecam usługi Pana Marcina, jest on osobą kompetentną, dokładną, posiada bogatą wiedzę i doświadczenie oraz potrafi w prosty sposób wyjaśnić zawiłości związane z ubieganiem się o kredyt hipoteczny i pomóc w finalizacji transakcji.

Mateusz Walczak, Oława

Serdeczne podziękowania za pomoc w załatwieniu kredytu mieszkaniowego. Szczerze cenię Pana Marcina za konkret, od razu ustalił jakie dokumenty są niezbędne do uzyskania kredytu. Ciągły kontakt i bieżące informowanie mnie, pozwoliło mi uniknąć sytuacji, w której czegoś brakowało a następnie trzeba dodatkowo dostarczyć do banku. Pomógł mi przebrnąć przez początkowe trudności z uzyskaniem kredytu w banku, na który się uparłem 🙂 Pełna skuteczność, profesjonalizm i znakomite doradztwo, z czystym sercem polecam, dziękuje i pozdrawiam.

Agneta Blichert – Robak, Wrocław

Pan Marcin udzielił nam profesjonalnej pomocy przy wyborze i pozyskaniu kredytu. Był zawsze zaangażowany, pomocny i dostępny w razie wszelkich pytań. Pilnował wszelkiej dokumentacji i przypominał nam o formalnościach jakich należy dopełnić. Przy trudnościach z przelewem transz osobiście towarzyszył nam kilkakrotnie przy wizytach w banku i udzielał wsparcia. Szczerze polecam współprace z panem Marcinem Wądrzykiem.

Agata Rok, Wrocław

W pełni polecam doradztwo Pana Marcina z PLCG. Profesjonalna obsługa, szybkość działania, super merytoryczna pomoc w doborze najkorzystniejszej oferty i niesamowita cierpliwość względem niecierpliwości Klienta. Po kolejny kredyt z pewnością się zgłoszę w to samo miejsce. Zdecydowanie polecam!

Pamela Bujała, Kamil Grudziński, Wrocław

erdecznie polecamy usługi doradców kredytowych w PLCG. Naszym doradcą był Pan Marcin Wądrzyk i należą mu się szczególne słowa uznania od Nas. Cały proces związany z wyborem mieszkania w programie MdM i kredytem na to mieszkanie przebiegł bez stresu i nerwów. Pan Marcin przedstawił nam dostępne inwestycje, które spełniały nasze oczekiwania. Opowiedział o deweloperach, ich słabych i mocnych stronach, a także wspólnie z nami obejrzał kilka wybranych przez nas ofert. Na wszystkie nurtujące nas kwestie dostaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Wybór banku, w którym weźmiemy kredyt również był jasny i przejrzysty. Przedstawiono nam listę banków, w których powinniśmy mieć zdolność kredytową, koszty kredytów w poszczególnych bankach, listę ubezpieczeń i innych opłat, oraz podsumowanie wszystkiego w formie tabeli. Dzięki temu mieliśmy od samego początku świadomość kosztów kredytu, przybliżonej raty, potrzebnych dokumentów i formalności oraz tego, który bank ma najlepszą ofertę. Pan Marcin wykonał za nas wszystkie formalności w bankach i u dewelopera. My, w zasadzie, jedynie podpisaliśmy się pod wnioskiem i załatwiliśmy odpowiednie dokumenty z miejsc pracy. Pan Marcin Wądrzyk towarzyszył nam nawet przy samym podpisywaniu umowy kredytowej, dzięki czemu mieliśmy zaufaną osobę która rozwiewała Nasze wątpliwości. Na koniec najważniejsze, choć od tego powinienem zacząć – nie kosztowało nas to ani grosza. Ponadto została dla nas wynegocjowana niższa marża w banku, a deweloper nie pobierał opłat za rezerwację mieszkania. Usługi PLCG już polecamy wśród znajomych i będziemy serdecznie polecać każdemu, kto rozważa zakup własnego „m”.

Beata Olszewska, Wrocław

Współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem rozpoczęłam w związku z decyzją o zakupie mieszkania we Wrocławiu i moim brakiem umiejętności poruszania się po problematyce finansów i bankowości. Pan Marcin w trakcie naszych kilku spotkań wykazał się doskonałą znajomością rynku kredytów mieszkaniowych i, co było dla mnie najważniejsze, potrafił swoją wiedzą podzielić się ze mną. W jasny i zrozumiały sposób wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości, przygotował mnie doskonale na spotkanie w banku, rozumiałam każdy akapit umowy kredytowej, wiedziałam o co zapytać w banku, gdzie?, dlaczego? i po co? składam tyle podpisów. Gorąco polecam osobę Pana Marcina jako doradcę w sprawach finansowo – kredytowych, a Jemu osobiście dziękuję za pomoc i stworzenie atmosfery, że czułam się najważniejszą Klientką.

Joanna Jamiołkowska, Opole

Z przyjemnością chcę polecić usługi Pana Kamila Kobzy przy staraniach o kredyt hipoteczny. Pana Kamila Kobzę cechuje rzetelne przygotowanie i wiedza z zakresu ofert rynku kredytów hipotecznych. Wybór banku poprzedza szczegółowa informacja o warunkach oferowanych przez banki oraz wadach i zaletach poszczególnych - zdawało by się - zbliżonych ofert. Na szczególną uwagę zasługuje również znajomość wymaganej przez banki dokumentacji co w znacznym stopniu upraszcza formalności oraz redukuje czas składnia i weryfikowania wniosku. Jest to współpraca dająca poczucie przyszłego bezpieczeństwa finansowego. Rzetelnie i zgodnie ze stanem faktycznym udzielane są informacje dotyczące przyszłych obciążeń, czasu trwania, dodatkowych opłat wynikających np. z oczekiwania na wpis do Ksiąg Wieczystych , ubezpieczeń itp. Współpraca z Panem Kamilem Kobzą to kontakt z osobą profesjonalną, autentycznie zaangażowaną i dbającą o interesy klienta nawet po podpisaniu Umowy kredytowej. Wysoka kultura osobista i indywidualne pełne sympatii i chęci pomocy podejście do klienta powodują, że meandry bankowych procedur wydają się nieomal przyjazne.

Ewelina Żuber, Krzysztof Ślusarski, Wrocław

Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi Wądrzykowi z firmy PL Capital Group Sp. z o.o. który pełnił rolę naszego doradcy kredytowego oraz pośrednika w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w stanie deweloperskim we Wrocławiu. Doradca kredytowy - Pan Marcin Wądrzyk wykazał się szeroką wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz doskonałą znajomością bieżących ofert kredytów hipotecznych, co ułatwiło nam wybór tej najkorzystniejszej. Pomógł nam skompletować wszystkie potrzebne dokumenty, a także występował w roli pośrednika między nami, bankiem i deweloperem. Pan Marcin okazał się odpowiedzialną i sumienną osobą, informował nas na bieżąco o postępach telefonicznie oraz mailowo. Wszystkie formalności zostały terminowo zrealizowane, co świadczy o skuteczności Pana Marcina. Z przyjemnością polecamy współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem, każdemu, kto stara się o kredyt mieszkaniowy.

Anna Górkiewicz, Wrocław

Gorąco polecam usługi Doradcy Finansowego PL Capital Group Sp. z o.o. – Pana Kamila Kobzę. Fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów. Wszelkie formalności były załatwiane z należytą starannością, terminowo i solidnie, a o każdym wydarzeniu byłam natychmiast informowana. Zawsze mogłam liczyć na szybki kontakt i wyczerpującą odpowiedź. Mimo wielu trudności, dzięki wytrwałości Pana Kamila udało się zrealizować zamierzone cele.

Klaudia Dąbrowska Janic, Bogusław Janic, Oława

Polecamy doradztwo finansowe firmy PL CAPITAL GROUP i współpracę z Panem Marcinem Wądrzykiem, Sprawne, profesjonalne, a przede wszystkim skuteczne działania prowadzące do celu.

Joanna Nowak, Wrocław

Gorąco polecam Wszystkim, którzy stoją przed trudnym wyborem banku oferującego kredyt hipoteczny, współpracę z Panem Kamilem Kobzą oraz firmą PL Capital Group Sp. z o.o. Pan Kamil wykazał się pełnym profesjonalizmem, doświadczeniem, zaangażowaniem i przede wszystkim gruntowną znajomością rynku kredytów hipotecznych. W podjęciu decyzji pomogła bardzo skrupulatnie przedstawiona oferta poszczególnych banków. Pan Kamil był przy tym otwarty na wszelkie pytania, udzielał bardzo rzeczowych i rzetelnych odpowiedzi. Załatwił również wszelkie formalności związane ze złożeniem wniosku o kredyt. Nieoceniona jest pomoc w kompletowaniu i przygotowaniu wszelkich dokumentów, a także szybki kontakt we wszelkich wątpliwościach. Dyspozycyjność i bardzo dobry kontakt zaowocowały wyborem optymalnej oferty i szybkim podpisaniem umowy kredytowej. Z pełnym przekonaniem polecam.

Dorota Kędzierska, Piotr Kowalski, Wrocław

Z ogromną przyjemnością i zadowoleniem możemy polecić każdemu firmę PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o. Ze strony Pana Kamila Kobzy spotkaliśmy się z szybką, fachową i miłą obsługą od pierwszego spotkania. Był w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru, jak i w trakcie całego procesu załatwiania kredytu. Pan Kamil zaoferował nam nieocenioną pomoc w kompletowaniu dokumentów oraz reprezentował nas w różnych instytucjach, co pozwoliło nam oszczędzić sporo czasu. Na każdym etapie przyznawania kredytu otrzymywaliśmy bieżącą informację. Skuteczność Pana Kamila zaowocowała łatwym załatwieniem kredytu na bardzo dobrych warunkach. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i polecamy współpracę ze względu na pełen profesjonalizm i skuteczność.

Bartek Lekki, Wrocław

Do PLCG Sp. z o.o. trafiliśmy z żoną z polecenia, na początku naszej drogi przy zakupie własnego "M", objętego programem MDM. Po rozczarowaniu jakie towarzyszyło Nam po wcześniejszej wizycie u dużego, renomowanego "Doradcy Kredytowego" - do spotkania z Panem Kamilem podeszliśmy z pewną dozą sceptycyzmu. Jakże miłe i duże było nasze zaskoczenie, gdy okazało się, że mamy do czynienia z osobą kompetentną i w pełni profesjonalną. Zagadnienia kredytowe z poszczególnych banków (koszty i ubezpieczenia z tym związane) zostały przedstawione nam w sposób przejrzysty i zrozumiały. Po wybraniu jednej z ofert - dziś jesteśmy właścicielami własnego "M". Podsumowując: w pełni rekomendujemy współpracę z PLCG Sp. z o.o.

Mateusz i Aleksandra Sarnaccy, Wrocław

Mieliśmy okazję współpracować z Panem Marcinem Wądrzykiem przy załatwieniu finansowania - kredytu na pokrycie zakupu mieszkania. Kiedyś już współpracowaliśmy z doradcami z innych firm bardziej komercyjnych, ogólnie znanych bo często reklamowanych. To był nasz kolejny kredyt jaki w życiu załatwialiśmy i po wcześniejszych doświadczeniach byliśmy sceptycznie nastawieni do takiej współpracy, ale w tym przypadku było inaczej. Bardzo dobry kontakt z Klientem oraz pełen profesjonalizmy we współpracy z bankami pozwolił na szybkie, sprawne i korzystne finansowo dla nas załatwienie kredytu. W pełni polecam usługi firmy PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o i sam na pewno skorzystam jeszcze raz z ich usług.

Kacper Superson, Wrocław

Podczas naszej współpracy Pan Kamil dał się poznać jako doświadczony doradca. Jego rozległa wiedza w sektorze bankowości było dla mnie bezcennym gwarantem bezzstresowgo załatwienia wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Należy tu zaznaczyć, że pan Kobza jest osobą niezwykle dyspozycyjną i służył mi radą zawsze wtedy gdy była ona potrzebna. Po współpracy z Panem Kamilem jako doradcą finansowym spodziewałem się fachowej konsultacji i ułożenia strategii finansowania hipoteki dopasowanej do moich potrzeb, jak i kompleksowego wsparcia związanego z wszelkimi formalnościami do dnia wypłacenia środków, jak również w późniejszym okresie w ramach dalszej współpracy. Należy tu wspomnieć, że Pan Kobza wywiązał się nienagannie ze wszelkich powierzonych mu obowiązków. Do najważniejszych cech wyżej wymienionej osoby zaliczyłbym elastyczność w dopasowaniu swoich usług do moich potrzeb, jak również indywidualne podejście oraz pełną dyspozycyjność. Aparycja oraz wysoka kultura osobista pana Kamila nie pozostawia najmniejszych zastrzeżeń. Wszystkie wyżej wymienione cechy Pana Kamila Kobzy są gwarantem długiej i owocnej współpracy w szeroko rozumianym sektorze bankowości, przy czym chciałbym wspomnieć, że zawiły czasem świat bankowości Pan Kamil potrafi przedstawić w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób, co było dla mnie niezwykle istotne przy podejmowaniu wszelkich decyzji.

Dariusz Śliwka, Wrocław

Pan Kamil Kobza został mi polecony przez bliskich znajomych jako profesjonalny i sympatyczny doradca. Bez wahania postanowiłem się umówić na wizytę w Jego biurze. Już przy pierwszej wizycie otrzymałem informację na temat zdolności kredytowej w kilkunastu bankach z których ofertami mogłem szczegółowo się zapoznać. Ponadto Pan Kamil wyselekcjonował wszystkie inwestycje na terenie Wrocławia na które było mnie obecnie stać. Najtrudniejszą sprawą w moim przypadku był tylko 3-miesięczny staż pracy u obecnego pracodawcy, który okazał się za krótki aby banki zaakceptowały wniosek kredytowy- jednak Pan Kamil stanął na wysokości zadania i dzięki niemu już niedługo będę odbierał klucze od nowego mieszkania. Podsumowując- nie chcesz tracić czasu na ciągłe wyjazdy i dostarczanie dokumentów do banku oraz jesteś w podobnie trudnej sytuacji co ja? Nie zastanawiaj się i skorzystaj z pomocy Pana Kamila Kobzy- nie pożałujesz.

Monika i Krzysztof Sobierajscy, Gostyń

Serdeczne podziękowania dla Pana Marcina Wądrzyka z firmy PLCG, który był naszym doradcą kredytowym i pośrednikiem w banku. Spotkaliśmy go na targach nieruchomości we Wrocławiu, dodam że od Wrocławia dzieli nas 100 km. Zajął się nami bardzo profesjonalnie. Dzięki niemu udało nam się szybko sfinalizować zakup mieszkania. Potrafił jasno i dokładnie odpowiedzieć na nasze wszystkie pytania. Jadąc do niego wiedzieliśmy jakie dokumenty mamy mieć. Kontakt bardzo dobry informował nas na bieżąco co się dzieje w naszej sprawie. Przypominał nam o formalnościach jakich mamy dopełnić. Gorąco polecamy Pana Marcina Wądrzyka jako doradcę. Poświęcił nam dużo swojego czasu.

Anna i Sebastian Skalscy, Wrocław

Do PL Capital Group i Pana Kamila trafiliśmy z polecenia i dzięki profesjonalnemu doradztwu i szybkiemu załatwieniu spraw formalnych procedura udzielania kredytu hipotecznego przebiegła szybko i bez problemów. Od pierwszego spotkania wszelkie sprawy były przedstawiane zwięźle i przejrzyście dzięki czemu decyzja o wyborze oferty banku była dużo łatwiejsza a nasz kontakt z bankiem ograniczył się tylko do podpisania umowy i uruchomienia kredytu. Nawet „gorący” okres końca roku i Świąt Bożego Narodzenia nie przeszkodził by wszystko zostało zrealizowane w terminie i zgodnie z ustaleniami. Bardzo dziękujemy za pomoc i jeżeli ktoś potrzebuje profesjonalnego i indywidualnego podejścia do swojej sprawy, pomocy i doradztwa to polecamy Pana Kamila oraz firmę PLCG i sami na pewno jeszcze skorzystamy z ich usług.

Iwona Halczuk, Wrocław

Polecam usługi PL Capital Group Sp. Z o.o., Korzystałam ze wsparcia Pana Kamila Kobzy w trakcie wyboru ofert kredytów mieszkaniowych oraz podczas załatwiana wszelkich formalności związanych z udzieleniem kredytu. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu Pana Kamila proces przebiegł szybko, sprawnie i bez komplikacji. Dziękuję za wzorowy kontakt i przepływ informacji.

Dominika Krop – Andrzejczuk i Paweł Andrzejczuk, Wrocław

W ostatnim kwartale 2015 r. mieliśmy przyjemność korzystać z usług doradczych Pana Kamila Kobzy – Prezesa Zarządu PLCG PL Capital Group Sp. z o.o. w kontekście starania się o kredyt hipoteczny. Już przy pierwszym spotkaniu Pan Kamil Kobza wzbudził naszą dużą sympatię, a w dalszych etapach okazał się niezwykle kompetentny, rzetelny i skuteczny w swoich działaniach. Pan Kamil Kobza doradzał nam na każdym etapie starania się o kredyt - przygotował oferty kredytowe z kilku banków dopasowane do naszych potrzeb, doradził które z ofert są dla nas najkorzystniejsze, przedstawił zalety i wady poszczególnych ofert kredytowych, wprowadził nas sprawnie i szybko w konkrety za równo ofert, jak i procedur bankowych, następnie przygotował wnioski kredytowe oraz złożył je do wybranych banków. Pan Kamil wspierał nas również po etapie złożenia wniosków do banków, gdzie mieliśmy wiele zapytań dot. prowadzonej przez jedno z nas działalność gospodarczej. Dzięki działaniom Pana Kamila skróciliśmy czas, poświęcony na przygotowanie się do kredytu, do niezbędnego minimum, bez czasochłonnych wizyt w bankach, mogąc przy tym normalnie pracować i funkcjonować. Pan Kamil dał się poznać jako ekspert w dziedzinie doradztwa kredytowego, dodatkowo cechujący się dużym zaangażowaniem w relację z klientem, otwartością, komunikatywnością i dyspozycyjnością, a ponad wszystko jest niezwykle sympatycznym człowiekiem. Współpraca z Panem Kamilem przebiegała sprawnie, konkretnie i owocnie, a podczas całego procesu czuliśmy się bezpiecznie – w dobrych rękach, zaopiekowani, dlatego też polecamy Pana Kamila Kobzę, reprezentującego firmę PLCG PL Capital Group Sp. z o.o., jako doradcę kredytowego godnego zaufania.

Karolina i Krzysztof Hofman, Dzierżoniów

Dziękujemy firmie PL Capital Group Sp. z o.o. a w szczególności Panu Marcinowi Wądrzyk za mila współpracę, szybką, miłą i profesjonalną obsługę w otrzymaniu kredytu. Jesteśmy zadowoleni z usług tego biura, które było nam bardzo pomocne i będziemy polecać usługi znajomym, którzy będą potrzebowali pomocy w otrzymaniu kredytu.

Anna i Kamil Winiarscy, Wrocław

Z wielką przyjemnością możemy polecić współpracę z firmą PLCG Sp. z o.o., a w szczególności z Panem Kamilem Kobzą, w zakresie doradztwa kredytowego. Pełen profesjonalizm oraz kompetencje. Bardzo duża wiedza w temacie kredytów hipotecznych, szybki i bezproblemowy kontakt przez co współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Z pełnym przekonaniem polecamy.

Małgorzata i Krzysztof Śliwka, Wrocław

Z czystym sumieniem oraz przyjemnością polecam wraz ze swoją żoną Pana Kamila jako doradcę finansowego. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i z życzliwością podszedł do tematu. Wszystkie formalności związane z kredytem załatwione w błyskawicznym tempie, wszystkie wątpliwości fachowo wyjaśnione. Dzięki Panu Kamilowi mam wrażenie, że kredyt mieszkaniowy " załatwił się " sam, chociaż oczywiście jest to zasługa pracy i zaangażowania skutecznego Doradcy Finansowego jakim jest właśnie Pan Kamil. Jeszcze raz polecamy i serdecznie dziękujemy za pomoc.

Mirosław Marszałek, Wrocław

Pana Kamila Kobzę poznałem podczas targów nieruchomości we Wrocławiu, który w sposób prosty i przejrzysty potrafi wytłumaczyć mechanizm kredytów hipotecznych. Szybko przeanalizował moją zdolność kredytową i w ekspresowym tempie przedstawił mi oferty banków a następnie zajął się składaniem wymaganych wniosków i dokumentów w wybranej (najkorzystniejszej) placówce bankowej. Dzięki profesjonalizmowi i znajomości tematu przez Pana Kamila otrzymanie kredytu przebiegło bezproblemowo i z całym szacunkiem mogę polecić jego usługi wszystkim, którzy podobnie jak ja planują zakup nieruchomości.

Edyta i Marcin Widziewicz , Wrocław

Dziękujemy Panu Kamilowi za miłą współpracę i obsługę w otrzymaniu kredytu. Doceniamy pełne zaangażowanie w wykonywane zadania oraz profesjonalne podejście do klienta. Pan Kamil służył fachową pomocą oraz odpowiadał na nasze pytania. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy oraz życzymy wszystkiego najlepszego:)

Michał Torończak, Wrocław

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Pl Capital Group Sp. z o.o. w kwestii wyboru kredytu hipotecznego. Pan Marcin to osoba profesjonalna, konkretna i rzeczowa. Wszelkie przekazywane mi informacje były zrozumiałe oraz zgodne ze stanem faktycznym, dzięki czemu mogłem uzyskać pełny obraz sytuacji i podjąć właściwą decyzję. Nie mam również zastrzeżeń do podejmowanych w moim imieniu działań oraz samej obsługi (przepływ dokumentów, formalności). Uważam, że Pan Marcin jest doradcą godnym polecenia.

Ewa Michalak, Radosław Zawada, Wrocław

Dzięki firmie PLCG czas poświęcony na wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym został ograniczony do absolutnego minimum. Została nam przedstawiona pełna oferta kredytów dostępnych na rynku, dzięki czemu mogliśmy wybrać najbardziej nam odpowiadający, a pan Marcin poświęcił wiele czasu aby wynegocjować dla nas najlepsze warunki kredytowe. Ze wszystkich firm oraz fachowców z którymi mieliśmy okazję współpracować podczas procesu zakupu i wykończenia mieszkania współpracę z panem Marcinem wspominamy najlepiej. Pan Marcin przeprowadził nas przez procedurę kredytowania niczym staruszkę przez jezdnie, mogę z czystym sumieniem polecić PLCG każdemu kto szuka pomocy w znalezieniu najlepszego dla niego kredytu hipotecznego.

Martyna i Kamil Banaś, Wrocław

Pan Marcin Wądrzyk dał się poznać jako bardzo dobry doradca kredytowy - aspekty umowy kredytowej, warunków potrafił wyjaśnić w taki sposób, że można było bez trudu zrozumieć zawiłości z tym związane. W/w posiada bogatą wiedzę zawodową i doświadczenie. Jest osobą oddaną pracy, nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych. Ma wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo nawiązuje kontakty z innymi. Poprowadził Nas przez długi proces kredytowy "za rączkę" tak, byśmy wybrali najlepszy dostępny dla Nas kredyt na rynku. Warto również zwrócić uwagę na rewelacyjny, szybki kontakt e-mailowy i telefoniczny o każdej porze. Pan Marcin okazał się świetnym fachowcem, którego z czystym sumieniem można polecić. Jesteśmy przekonani, że Pan Marcin sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta.

Gabriela i Piotr, Wrocław

Pan Kamil Kobza w sposób dokładny i zrozumiały dla osób nie mających styczności z finansami oraz handlem nieruchomościami wytłumaczył jak przebiega proces zaciągnięcia kredytu oraz zakupu mieszkania. Podczas wyboru banku i oferty kredytowej opisał dokładnie wszystkie czynniki oraz to, jak przekładają się na ostateczny koszt kredytu. Był do dyspozycji przez cały czas zarówno zaciągania kredytu jak i kupna mieszkania, gdzie służył radą i pomocą. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Artur i Anna Krawczyk, Wrocław

Dziękuje Doradcy Finansowemu Kamilowi Kobzie za uczciwą , miła obsługę kredytu gotówkowego. Przykłada się do pracy profesjonalnie, umowę kredytu można załatwić w biurze bądź w domu bez żadnych dodatkowych opłat . Dane słowo jest dla Niego priorytetem i my nigdy na jego słowie się nie zawiedliśmy .

Dawid Krawczyk, Wrocław

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Kamilem Kobzą. To profesjonalny , kompetentny i rzetelny doradca finansowy. Dzięki jego 100 % zaangażowaniu jestem szczęśliwym posiadaczem własnego samochodu. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kamila Kobzę wszystkim tym, którzy moją ochotę na zmianę w swoim życiu, lecz potrzebują do tego trochę gotówki.

Monika i Bartosz Gajcy, Wrocław

Bardzo dziękujemy za współpracę, a przede wszystkim miłą i profesjonalną obsługę, która sprawiła, że otrzymanie i sformalizowanie kredytu hipotetycznego okazało się proste i szybkie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pana usług i będziemy Pana polecali wszystkim znajomym, którzy będą potrzebowali pomocy w otrzymaniu kredytu.

Katarzyna Żwakuła, Wrocław

Do Pana Marcina Wądrzyka trafiłam przez zupełny przypadek na targach mieszkaniowych, gdzie w trakcie ok 15 minutowej rozmowy przekonał mnie do skorzystania z usług PLCG. Chociaż wcześniej byłam w kilku biurach nieruchomości oraz u innych doradców kredytowych dopiero Pan Marcin wszystko jasno wytłumaczył i wyliczył wszystkie koszty kredytu (żałuje, że nie trafiłam to niego na samym początku, gdy rozpoczynałam poszukiwania mieszkania). Przedstawił także różne wrocławskie inwestycje oraz przeprowadził przez cały proces związany z zaciąganiem kredytu hipotecznego. PLCG to firma, która stawia na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Polecam każdemu kto planuje zakup nieruchomości.

Aneta Erdman, Wrocław

Pan Kamil Kobza jest kompetentnym i skutecznym doradcą kredytowym. Działa szybko i sprawnie, ma świetną orientację w produktach i procedurach. Jest profesjonalny, rzetelny i bardzo pomocny. Wyróżnia się wiedzą i kulturą osobistą. Zasługuje na zaufanie. Zdecydowanie polecam.

Izabela Wróbel Malicka, Przemysław Malicki, Oława

Pan Marcin Wądrzyk przygotował dla Nas szeroką ofertę, wyjaśnił nam wszystkie niuanse związane nie tylko z oferowanym kredytem, ale i wcześniejszą spłatą już zaciągniętego, szybko i sprawnie załatwił wszystkie formalności. Jest kompetentny, skuteczny i szybki w działaniu. Zdecydowanie polecamy.

Barbara Tompalska- Opaluch, Rafał Opaluch, Wrocław

Decyzja o przeprowadzce do Wrocławia zmieniła nasze życie o 180 st. Od początku zakładaliśmy jednak poszukiwanie własnego "M" i kredytu hipotecznego, który pozwoli zrealizować to marzenie. Przypadek sprawił, że trafiliśmy do biura PLCG. Pan Marcin to pełen entuzjazmu i determinacji doradca, który mimo nieprzychylności banków, znalazł dla nas rozwiązanie finansowe w ramach programu "Mieszanie dla Młodych". Jego dyspozycyjność i zaangażowanie w sprawę indywidualnego klienta sprawia, że nie tylko zaoszczędziliśmy czas na poszukiwanie i analizowanie ofert bankowych, ale również z czystym sumieniem możemy polecić go wszystkim, którzy szukają swojego dachu nad głową.

Martyna i Bartosz Czajkowscy, Wrocław

Pan Marcin Wądrzyk sprawnie pokierował naszymi staraniami o kredyt hipoteczny. Osobiście zajął się kompletowaniem i uzupełnianiem dokumentacji wymaganej przez banki ze strony dewelopera. W trakcie starania się o kredyt szybko odpowiadał na nasze pytania, przez co proces przebiegał sprawnie, a my mogliśmy podjąć przemyślaną decyzję. Posiada dobry kontakt z przedstawicielami banków, co w niektórych sprawach może przekładać się też na tempo i sposób (uproszczenie) załatwiania formalności związanymi z przyznaniem kredytu. Całą współpracę oceniamy pozytywnie.

Justyna i Andrzej Brodowicz, Wrocław

Współpraca z Panem Kamilem przy kredycie hipotecznym zakończyła się sukcesem. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i poświęceniu Pana Kamila szybko otrzymaliśmy pozytywną decyzję kredytową i podpisaliśmy umowę kredytową w banku PKO BP. Pan Kamil uruchamiając swoje kontakty pomógł nam uniknąć dodatkowych kosztów ubezpieczenia pomostowego za co jesteśmy wdzięczni. Pan Kamil jest profesjonalistą, który potrafi rzetelnie doradzić i wytłumaczyć oferty różnych banków. Polecamy współpracę z Panem Kamilem Kobzą z PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o.!

Anita i Paweł Chodorscy, Wrocław

Jesteśmy wdzięczni za fachową obsługę firmy PL Capital Group Sp. z o.o., a w szczególności Panu Marcinowi. Pan Marcin jest osobą bardzo cierpliwą , życzliwą z dużym doświadczeniem i wiedzą. Dał radę 🙂 wyjaśniał i odpowiadał na nasze męczące pytania. Współpraca z nim była przyjemnością. Cieszymy się, że dzięki Panu Marcinowi z firmy PLCG udało nam się otrzymać kredyt, którego spłata będzie mniej przyjemna:). Jeszcze raz dziękujemy za fantastyczną obsługę i profesjonalne podejście do klienta oczywiście z czystym sumieniem polecamy współpracę z doradcami firmy PLCG !!!

Justyna Boruszewska, Wrocław

Gorąco polecam wszystkim usługi Doradcy Finansowego Kamila Kobzy. Szybka, fachowa i w pełni profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania. To Doradca niezwykle zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredytu, jak i w trakcie całego procesu uzyskiwania pożyczki, nawet tej bardzo skomplikowanej. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, czasem wykraczające poza zakres standardowej usługi (działanie z upoważnienia klienta w różnych instytucjach). Monitoring, zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, która w moim przypadku zaowocowała przyznaniem kredytu. Pan Kamil pomógł nie tylko w załatwieniu kredytu hipotecznego ale również w przyznaniu kredytu gotówkowego. Dzięki Panu Kamilowi dziś mogę się cieszyć moim upragnionym mieszkaniem. Jestem wdzięczna za tak profesjonalną i nieocenioną pomoc.

Katarzyna Kruszyńska, Wrocław

Jeśli nie dysponujesz dużo ilością wolnego czasu i nie masz wiedzy na temat ofert kredytów które zmieniają się jak marcowa pogoda polecam skorzystanie z pomocy doświadczonego specjalisty jakim niewątpliwie jest Pan Marcin. Doradca pomaga w wypełnieniu dokumentów, odpowiada na wszystkie pytania, załatwia wszystkie formalności związane z ta jakże stresującą życiową decyzja. Serdecznie wszystkim polecam.

Miłosz Welzer, Wrocław

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Kamilem , działa bardzo szybko i skutecznie. Jak dotąd nigdy mnie nie zawiódł i tam gdzie inni się poddają Pan Kamil znajduje rozwiązanie. Krótko mówiąc dla niego nie ma sytuacji bez wyjścia.

Magdalena Sztangret i Łukasz Morawski, Wrocław

Zostaliśmy poproszeni o wyrażenie opinii o współpracy z Marcinem Wądrzykiem reprezentującym firmę PLCG Kredyty hipoteczne i robimy to z przyjemnością. Pan Marcin od początku profesjonalnie podszedł do tematu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy jaką otrzymaliśmy. Nie było problemu nie do przejścia i nie do rozwiązania. Od samego początku mogliśmy odczuć, że tu chodzi przede wszystkim o nas a nie o liczby i prowizje. Takie ludzkie podejście, którego tak mało jest teraz na co dzień. Po niedługim czasie, gdy pojawiały się komplikacje wyrobiliśmy sobie nawyk myślenia, że Pan Marcin na pewno sobie z nimi poradzi. I tak też było. Taka pewność, że można na kimś polegać okazała się niezwykle ważna w tak stresującym procesie jak wzięcie kredytu hipotecznego. Życzymy każdemu takiego doradcy finansowego na jakiego my trafiliśmy.

Karol Młynarczyk, Wrocław

Współpraca z Panem Kamilem była czystą przyjemnością. Doskonale wywiązywał się ze swoich obowiązków. Doradzał i wyjaśniał wszystkie prawne niejasności. Perfekcyjnie przeprowadził nas przez cały proces kredytowy i pomógł wybrać najlepszy bank. Przy następnym kredycie też skorzystamy z pomocy Pana Kamila z PLCG…

Martyna Gaj- Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Wrocław

Postanowiliśmy skorzystać z usług PLCG przy okazji zakupu mieszkania finansowanego z kredytu hipotecznego (rynek pierwotny). Z czystym sumieniem polecamy tę firmę każdemu, ponieważ: - otrzymaliśmy obiektywne szczegółowo przygotowane oferty rynkowe, - p. Kamil Kobza służył radą, ale nic nie sugerował - decyzję o tym, do których banków składamy wnioski podjęliśmy sami, - przez cały czas mogliśmy liczyć na wsparcie oraz szybkie odpowiedzi na nasze wszelkie pytania, - nie musieliśmy przejmować się załatwieniem żadnych formalności na linii mybank oraz bank-deweloper, - cały proces wnioskowania przeszedł bezboleśnie i zakończył się sukcesem, - promocja z królewskim bonem to ewenement na rynku, po wypłacie pierwszej transzy kredytu otrzymaliśmy karty podarunkowe do Castoramy, które pomogą nam przy wykończeniu mieszkania. Reasumując - z czystym sumieniem polecamy każdemu doradztwo kredytowe w PLCG, byłem u kilku doradców i nikt nie ma tak atrakcyjnej oferty dla klienta jak ta firma.

Paulina King, Wrocław

Współpraca z panem Tomaszem Serkiesem była czystą przyjemnością. Nie byliśmy łatwymi klientami, gdyż mieliśmy wiele obaw, wątpliwości i nie bardzo wiedzieliśmy jak do tematu podejść. Trochę się pan Tomasz musiał przy nas napracować, a jednak od początku do końca cierpliwie tłumaczył zawiłości kredytów hipotecznych, odpowiadał na nasze pytania i rozwiewał nasze wątpliwości. Ostatecznie dobrał ofertę odpowiednią dla nas, podpowiedział wiele cennych uwag i wskazówek i przedstawił wszystko tak, że rozwiały się wszystkie nasze obawy i zdecydowaliśmy się na ten krok. Pan Tomasz przygotował dla nas wszystkie dokumenty, kontaktował się z bankiem itp. itd. Wykonał całą robotę za nas dając nam przy tym wielkie poczucie bezpieczeństwa. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie dla osób które nie mają pojęcia o kredytach, boją się tego kroku oraz nie mają czasu na załatwianie dokumentów.

Sebastian Andryszczak, Wrocław

Chcielibyśmy podziękować Panu Marcinowi Wądrzykowi za profesjonalne doradztwo i fachowo przeprowadzoną procedurę wnioskowania kredytu w kilku wybranych przez nas bankach. Z cała pewnością możemy polecić firmę PLCG PL Capital Group, a w szczególności Pana Marcina, który zajmował się naszą sprawą. Prowadził nas bardzo rzetelnie od momentu przedstawienia zestawienia ofert mieszkaniowych spełniających nasze wymagania do finalizacji umowy z wybranym bankiem. Byliśmy wymagającym klientem, mieliśmy wiele pytań, sugestii i wątpliwości, pan Marcin wyjaśnił każdą z nich, brał pod uwagę wszelkie nasze sugestie oraz nie forsował oferty konkretnego banku mając na uwadze przede wszystkim dobro klienta. Dziękujemy i w przyszłości na pewno również skorzystamy z pomocy firmy PLCG - PL Capital Group Sp. z o.o.

Marzena Czaniecka, Oława

Wraz z mężem planowaliśmy budowę domu a co za tym idzie kredyt hipoteczny. Dzięki Doradcy z Firmy PL Capital Group Sp, z o.o. Panu Kamilowi Kobza zaoszczędziliśmy dużo niepotrzebnego stresu i czasu. Doradca profesjonalnie poinformował nas o ofertach kredytowych i pomógł nam dobrać odpowiednią do naszych potrzeb. Skorzystanie z oferty pozwoliło uzyskać kredyt na bardzo dobrych warunkach. Naprawdę polecam!

Kinga Bartnicka, Grzegorz Zawistowski, Wrocław

Współpracę z Panem Marcinem oceniamy bardzo wysoko, to właściwa osoba na właściwym miejscu. Szybka, fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. Pan Marcin potrafi dobrze doradzić i jest bardzo pomocny oraz zaangażowany. Wszystkie dokumenty zawsze dokładnie przygotowywał a my o nic nie musieliśmy się martwic. Na bieżąco informował nas o przebiegu przyznawania kredytu. Wytrwale do końca zajmował się naszą skomplikowaną sytuacją i profesjonalnie poprowadził transakcję do końca. Profesjonalista w każdym calu. Dzięki Panu Marcinowi nasze marzenia o większych czterech kątach stały się rzeczywistością. Jesteśmy wdzięczni za tak nieocenioną pomoc i chcielibyśmy gorąco polecić wszystkim usługi Pana Marcina Wądrzyka.

Marcela Longa, Karol Winiarek, Wrocław

Do PLCG i Pana Marcina Wądrzyka trafiliśmy z polecenia znajomego i sami z czystym sumieniem możemy polecić współpracę wszystkim osobom poszukującym doświadczonego, rzetelnego i zaufanego doradcy finansowego. Wszystkie procedury związane z załatwianiem kredytu hipotecznego przebiegły szybko i sprawnie, dzięki czujności i profesjonalizmowi doradcy uniknęliśmy przykrych niespodzianek czy niezgodności, a sympatyczne usposobienie Pana Marcina umiliło nam całą komunikację. Dzięki dużej wiedzy, rozwianiu wszelkich naszych wątpliwości przy podejmowaniu decyzji i stałym kontakcie z doradcą, podpisanie umowy kredytowej w banku było dla nas tylko formalnością.

Mateusz Grzeczkowicz, Wrocław

Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panem Kamilem i firmą PLCG, kredyt na mieszkanie został załatwiony profesjonalnie. W każdej chwili gdy tylko pojawiały się jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości mogliśmy liczyć na szybki kontakt i fachową poradę co należy zrobić w zaistniałej sytuacji.

Anna i Piotr Kaczan, Wrocław

Będąc na targach mieszkaniowych w poszukiwaniu wymarzonego mieszkania skupialiśmy się na ofertach deweloperów jednocześnie omijając stanowiska doradców finansowych ponieważ mieliśmy już "sprawdzony" kontakt od znajomych. Jednakże przy wychodzeniu z z targów natknęliśmy się na Pana Marcina Wądrzyka z firmy PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o., który po krótkiej rozmowie zrobił na nas na tyle dobre wrażenie, że postanowiliśmy się umówić na spotkanie i sprawdzić naszą zdolność kredytową. Na spotkaniu okazało się, że możemy liczyć nie tylko na doradztwo finansowe ale także uzyskaliśmy pomoc w przeglądzie ofert mieszkaniowych według naszych wytycznych oraz we wskazanym przez nas rejonie miasta. Niedługo po spotkaniu znaleźliśmy mieszkanie (jedna z ofert, którą znaleźliśmy na targach), które postanowiliśmy kupić. Mając konkretne ceny oraz terminy Pan Marcin przygotował nam ofertę kilkunastu banków oraz szczegółowo opisał każdą z nich. Pomógł również podjąć decyzję o wyborze banków do których wysyłaliśmy zapytanie o kredyt. Otrzymawszy oferty od wszystkich banków spotkaliśmy się aby przeanalizować je i wybrać ostatecznie jedną z nich. Podsumowując całą współpracę oraz doradztwo jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani. Kontakt był bardzo dobry, odpowiedź na wszelkie pytania rzetelna i wyczerpująca. Dziękujemy bardzo za pomoc z przebiciem się przez mury biurokracji oraz udane sfinalizowanie naszej sprawy.

Aneta i Mateusz Strycharscy, Wrocław

Serdecznie polecamy Pana Marcina! Jest świetnym specjalistą w swojej branży. Wyjaśnił nam wiele trudnych kwestii. Przeprowadził nas bardzo gładko przez procedurę uzyskania kredytu hipotecznego ze skutecznym finałem. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że wróciłbym do niego po raz drugi z czystą przyjemnością.

Anna i Jędrzej Dudak, Wrocław

Zdecydowanie polecamy skorzystanie z pomocy Pana Marcina Wądrzyka z PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o. w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Została nam przestawiona szeroka oferta kredytowa z podkreśleniem najkorzystniejszych rozwiązań dostosowanych do naszej sytuacji finansowej. Pan Marcin w przystępny sposób wyjaśniał niezrozumiałe pojęcia bankowe i odpowiadał na wszystkie pytania. Procedura kredytowa przebiegła szybko i sprawnie. Przy minimum formalności z naszej strony otrzymaliśmy kredyt na korzystnych warunkach. Dziękujemy za tak profesjonalną pomoc.

Katarzyna Pydych, Wrocław

Z przyjemnością mogę polecić Pana Kamila Kobzę, każdemu, kto występuje o uzyskanie finansowania zewnętrznego na zakup nieruchomości. Od momentu zgłoszenia się, aż do finału, Pan Kamil wykazał się pełnym profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem. Mogłam liczyć na zebranie ofert różnych banków, doradztwo oraz wyczerpujące omówienie pozycji w opcjach kredytowania, co było bardzo ważne, ponieważ do tej pory nie miałam doświadczenia w staraniach o kredyt i wiele pozycji figurujących w zestawieniach nie było dla mnie jasnych. Co warte podkreślenia, w całym procesie obsługi, mogłam liczyć na szybką reakcję, informowanie o statusie sprawy oraz odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości. Dzięki temu nie musiałam angażować własnego czasu na poszukiwania odpowiedzi dotyczących czy to zapisów oferty czy też projektu umowy z bankiem. Z pełnym przekonaniem polecam doradztwo Pana Kamila Kobzy, również z tego względu, że nie miałam poczucia lobbowania czy nachalnego promowania określonej instytucji lub jakiejkolwiek oferty, co bardzo często, możemy spotkać w kontakcie z rozmaitymi doradcami. Jeśli komuś zależy na sprawnej, kompetentnej i skutecznej obsłudze w zakresie wyboru najlepszego dla siebie finansowania, to z mojego doświadczenia wynika, że skorzystanie z obsługi Pana Kamila, będzie jedną z lepszych decyzji.

Bogusława Zazula – Coetzee, UK

Współprace z Panem Marcinem oceniam bardzo dobrze. Profesjonalna porada, zawsze gotowy odpowiedzieć na każde pytanie, bardzo dobra organizacja która zaoszczędziła nam na podróżach do kraju. Zawsze w kontakcie, Pan Marcin przekazywał nam wszystko na bieżąco co dawało nam pewność że nic nie stoi w miejscu. Zdecydowanie polecam!

Radosław Gałuszka, Wrocław

Na Pana Marcina Wądrzyka trafiłem dość przypadkowo, podczas jednych z targów mieszkaniowych, które odbywały się na terenie Wrocławia. Od razu, przy pierwszym kontakcie, dało się odczuć, że jest osobą kompetentną, profesjonalną i godną zaufania. Bez wahania podjąłem decyzję o współpracy, która przebiegała wzorowo. Pan Marcin doskonale orientował się w meandrach kredytów hipotecznych, jak również przedstawił kilka ofert banków, z których wspólnie wybraliśmy tę najlepszą. Kontakt telefoniczny i mailowy również przebiegał wzorowo – byłem informowany o każdych najmniejszych zmianach, które przybliżały mnie do podpisania umowy kredytowej. Jednocześnie, Pan Marcin skompletował wszelkie dokumenty, które były niezbędne do złożenia wniosku kredytowego, co bardzo usprawniło jego złożenie i wymagało ode mnie złożenia tylko kilku podpisów pod wnioskami kredytowymi, a w konsekwencji – ostateczną umową kredytową. Dzisiaj Pana Marcina polecam każdemu, kto chce zakupić własne mieszkanie i stara się o kredyt mieszkaniowy. Jestem pewny, że każdy, tak jak ja, będzie zadowolony z pomocy, jaką od niego uzyska.

Kasia i Michał Skowrońscy, Wrocław

Dziękujemy Panu Marcinowi Wądrzykowi za poświęcony czas przede wszystkim w przygotowaniu ofert kredytowych oraz za obecność przy oględzinach inwestycji. Kontakt telefoniczny i e-mailowy był bardzo dobry, nigdy nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. Na plus jest przede wszystkim to, że cała procedura "papierkowa" została załatwiona jedynie z Naszym minimalnym udziałem. Pan Marcin składał wnioski w bankach, utrzymywał z nimi kontakt, a Nas jedynie informował o wszystkich poczynaniach. Pomimo wielu złych wiadomości przekazanych Nam przez Pana Marcina, w końcu nadeszła ta jedna najważniejsza i pomyślna - kredyt otrzymaliśmy, jesteśmy już właścicielami swojego mieszkania.

Sandra i Adam Feckowicz, Wrocław

Polecamy Państwu współpracę z PLCG a w szczególności z Panem Kamilem Kobzą. Jesteśmy pod wrażeniem jego kompetencji, doradztwa oraz podejścia do Klienta. Zaufaniem, które obie strony się obdarzyły rzutowało na cały proces uruchamiania kredytu, który odbył się sprawnie i korzystanie dla Nas – jako Klientów. Kredy hipoteczny niestety nie należy do przyjemności, ale dzięki Panu Kamilowi udało Nam się wszystko dopiąć na ostatni guzik i od teraz jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami domku. Wszystkim, którzy starają się o kredyt i marzą o swoim „kącie” polecamy całym sercem Pana Kamila.

Wojciech Górniak, Wrocław

Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę i ogromną cierpliwość przy moim dość "trudnym" przypadku. Doskonałe przygotowanie i odpowiedzi na wszystkie nurtujące a czasem irytujące pytania sprawiły, że robienie z Wami interesów to rzadka dziś przyjemność. A do tego wszystkiego bon na zakupowe szaleństwa dla moich dziewczyn- bezcenny 😉 Jeszcze raz dziękuję i z przyjemnością nadal będę polecał Wasze usługi kolejnym znajomym.

Agnieszka Ziemlańska – Smolarek, Paweł Smolarek, Wrocław

chciałbym jeszcze raz podziękować za pomoc w uzyskaniu kredytu. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z Pana obsługi. Wiedza, zaangażowanie i czas poświęcony naszej sprawie pokazuje jakim jest Pan profesjonalistą w dziedzinie finansów. W bardzo krótkim czasie sporządził Pan dokumentację i załatwił wszystkie niezbędne sprawy związane z kredytem. PLCG to bardzo zgrany zespół który będziemy z chęcią polecać. Dziękujemy!

Wojciech Skowroński, Wrocław

Polecam Pana Marcina, z Nim udało się nam podpisać umowę w Banku w 15min. Wcześniej Pan Marcin przedstawił nam oferty banków i pomógł wybrać tę najbardziej korzystną. Załatwił formalności, wyczerpująco odpowiadał na wszelkie pytania oraz podpowiedział wiele cennych uwag i wskazówek. Z pewnością Pan Marcin jest osobą kompetentną i doskonale porusza się w dziedzinie kredytów hipotecznych...

Marta i Krzysztof Makowscy, Wrocław

Skorzystaliśmy z usług firmy PL Capital Group Sp. z o.o. przy okazji zakupu Naszego pierwszego mieszkania z oferty MDM. Pan Marcin Wądrzyk, z którym mieliśmy okazję współpracować wykazał się znakomitą wiedzą na rynku ofert mieszkaniowych, jak i doskonale orientował się na rynku kredytów hipotecznych. Wynegocjował dla nas najlepszą z możliwych ofert finansowania mieszkania, na bieżąco informował nas o postępie całego procesu oraz mimo wielu utrudnień i zawiłości bankowych, sprawnie przeszliśmy przez każdy etap z niewielkim naszym udziałem. Zawsze był dla nas dyspozycyjny i odpowiedział na każde nasze pytanie mailowo lub telefonicznie. Szczerze polecamy tą firmę każdemu kto chce kupić mieszkanie oraz je sfinansować, ze względu na pełen profesjonalizm, rzetelność i dopasowanie do potrzeb klienta. Jeszcze raz dziękujemy!

Emil Tomasiczek, Wrocław

Z Panem Marcinem Wądrzykiem miałem przyjemność współpracować podczas wyszukiwania najlepszej oferty kredytowej na rynku do sfinansowania mojego wymarzonego mieszkania. Pan Marcin okazał się niezwykle kompetentnym, skrupulatnym, konkretnym i terminowym człowiekiem. Od razu zauważyłem, że jest odpowiednią osobą, która mi najlepiej doradzi. Był bardzo zaangażowany, w stałym kontakcie ze mną, a moja rola ograniczyła się tylko do wyboru najatrakcyjniejszej oferty kredytu. Jestem bardzo zadowolony z efektu tej współpracy i z czystym sumieniem polecam PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o.

Kamil Bałaz, Wrocław

Z czystym sumieniem polecam Pana Kamila Kobza dla osób zmagających się z finansowaniem nabycia nieruchomości, bądź kredytem gotówkowym. Właściwa osoba na właściwym miejscu, znajomość procedur kredytowych, pełen profesjonalizm, zawsze gotowy do pomocy, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Wzorowa współpraca, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Praca wykonana przez Pana Kamila w moim przypadku może być wzorem Doradcy Finansowego przez duże D. Z pewnością skorzystam z dalszej pomocy w przyszłości. Jeśli szukacie zaufanego i skutecznego Doradcy - biuro Pana Kamila Kobza to właściwy adres.

Barbara i Krzysztof Kozłowscy - Wrocław

W nawale pracy ciężko o wygospodarowanie czasu do załatwienia oraz zapoznania się z wszystkimi formalności związanymi z kredytem. Z firmą PL CAPITAL GROUP Sp. z o.o. ,a dokładnie z Panem Marcinem Wądrzykiem współpraca dotycząca procesu kredytowego przebiegła bardzo sprawnie, profesjonalnie i co najważniejsze w miłej atmosferze. Rzeczowo tłumaczył zawiłości ofert, jasno informował o potrzebnej dokumentacji, szybko rozwiewał wszelkie wątpliwości dotyczące umowy. Zawsze dostępny mailowo lub telefonicznie. Wybraliśmy tą firmę z pośród wielu innych figurujących w internecie jednak był to strzał w dziesiątkę. Gorąco i z czystym sumieniem zachęcamy do współpracy z PLCG oraz Panem Marcinem 🙂

Anna Boczar

Współpraca z panem Kamilem Kobzą z PLCG to czysta przyjemność i niesłychany profesjonalizm dzięki któremu wybraliśmy najkorzystniejszą ofertę dla nas a także przebrnęliśmy szybko i bezproblemowo przez wszelkie formalności oraz gąszcz dokumentów związanych z kredytem hipotecznym.Profesjonalista w każdym calu godny polecenia.serdecznie dziękujemy i szczerze polecamy.

Izabella i Marcin Dyguda

Wraz z żoną chcielibyśmy gorąco polecić wszystkim usługi Doradcy Finansowego Pana Kamila Kobzy z PLCG. Pan Kamil szybko i fachowo pomógł nam w całym procesie kredytowym. Był bardzo zaangażowany, chętnie udzielał nam odpowiedzi na częste pytania oraz zawsze służył pomocą i swoją kompetentną wiedzą. Szybko i sprawnie zebrał całą dokumentację niezbędną do uruchomienia kredytu. Skuteczne działania Pana Kamila Kobzy zaowocowały przyznaniem kredytu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za nieocenioną i profesjonalna pomoc. Polecamy usługi doradcze Pana Kamila Kobzy z PLCG.

Ula i Adrian Stachurscy - Wrocław

Bardzo dziękujemy PLCG, a w szczególności Panu Marcinowi za sprawne przeprowadzenie nas przez proces uzyskania kredytu. Pan Marcin rzetelnie i z zaangażowaniem przedstawił nam wszystkie oferty i sprawnie przeprowadził przez wszelkie formalności. Przy pojawiających się komplikacjach był z nami w stałym kontakcie. Dzięki tej współpracy już niedługo wprowadzamy się do nowego domu.

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy, nie jesteśmy teraz online. Zostaw wiadomość.

* Twoje imię i nazwisko
Telefon
* Email
* Treść wiadomości
Rozpocznij Chat

Potrzebujesz pomocy? Napisz do PLCG.

* Twoje imię i nazwisko
* Treść wiadomości
Jesteśmy online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?