PLCG to lider w kwestii doradztwa w sprawach kredytów hipotecznych w Oleśnicy. Rozwiązanie to skierowane jest do osób chcących dokonać zakupu nieruchomości, np. domu, mieszkania lub działki. Kredyt mieszkaniowy to dużo szybsza alternatywa dla tradycyjnego oszczędzania. Przy obecnym tempie wzrostu inflacji, zebranie finansów na zakup nieruchomości jest trudne lub nierzadko – niemal niemożliwe.

Doradztwo kredytowe – kredyt hipoteczny w Oleśnicy

Nasz doradca finansowy z Oleśnicy z chęcią pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Dodatkowo polecamy także skorzystanie z usługi pośrednika kredytowego, który dopełni wszelkich formalności potrzebnych do zrealizowania zaciąganego zobowiązania. Ogromną zaletą kredytu hipotecznego jest okres na jakiś zostaje rozłożona spłata. Przy większych kwotach, popularnym czasem jest 30 lat. Dzięki temu wysokość rat nie przeciąża budżetu domowego i nie ma problemu ze spłatą składki

Drugim produktem – pod względem popularności – są kredyty gotówkowe. Od hipotecznych różnią się tym, że mogą zostać przeznaczone na dowolny, wybrany przez klienta cel. Prowadzone przez nas doradztwo kredytowe pomoże określić zdolność kredytową klienta oraz dopasowaniem oferty do jego oczekiwań. Oferowane przez nas w Oleśnicy usługi doradztwa kredytów i pożyczek są bardzo wysoko oceniane przez klientów.

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy, nie jesteśmy teraz online. Zostaw wiadomość.

* Twoje imię i nazwisko
Telefon
* Email
* Treść wiadomości
Rozpocznij Chat

Potrzebujesz pomocy? Napisz do PLCG.

* Twoje imię i nazwisko
* Treść wiadomości
Jesteśmy online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?