Czym jest kredyt gotówkowy?

Każdy doradzany przez nas kredyt gotówkowy we Wrocławiu może zostać przeznaczony na realizację dowolnego celu - mogą to być zarówno wakacje, jak i zakupy samochodu. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 120 miesięcy, a kwota kredytu gotówkowego, jaką klient jest w stanie w ten sposób uzyskać od banku to aż 200 000 zł. Kredyt gotówkowy na dowolny cel nie wymaga zabezpieczenia pod postacią nieruchomości. Jedyną formą ubezpieczenia, jaką stosują banki, jest oświadczenie o poddaniu się egzekucji zapłaty lub weksel in blanco. Kredyty gotówkowe swoją popularność zawdzięczają brakowi ukrytych kosztów. Wszystkie wartości są dokładnie określane w podpisywanych przez strony umowach. Aby otrzymać od banku wsparcie finansowe, należy wykazać stałe źródło dochodu i zdolność kredytową. Sprawdzając ją, bank prześledzi wpływy finansowe oraz odejmie od nich wszystkie wydatki. Takie działanie pozwoli na określenie czy klient będzie w stanie spłacać raty kredytu gotówkowego i to większości właśnie od tej oceny zależy decyzja banku o udzieleniu zobowiązania.

Kredyty gotówkowe Wrocław – zgłoś się do nas!

Staranie się o kredyt gotówkowy może być dla niektórych osób bardzo kłopotliwe. Wizyty w bankach, przygotowanie szeregu dokumentów, wybranie najlepszej oferty – skala formalności, w zależności od każdego przypadku, przybiera często naprawdę spore rozmiary. Firma PLCG specjalizuje się w przygotowywaniu ofert kredytów gotówkowych banków znajdujących się na terenie Polski, a także kompleksową pomoc w uzyskaniu tego rodzaju pożyczki. Wszystkie doradzane przez nas pożyczki gotówkowe we Wrocławiu charakteryzują się niskim oprocentowaniem w skali roku. Dodatkowo, gwarantujemy pomoc w dopełnieniu wszelkich kwestii formalnych. Po stronie klienta ograniczamy to do niezbędnego minimum. Proponowane przez nas pożyczki dolnośląskim klientom realizowane są niezwykle szybko, dlatego stanowią świetne rozwiązanie w sytuacjach, w których fundusze są potrzebne od zaraz. Cały proces przyznania kredytu, o ile nie wystąpią żadne komplikacje, zamyka się w kilku spotkaniach. Klienci korzystający z usług PLCG bardzo wysoko oceniają doradzane przez nas pożyczki i kredyty.

Kredyty gotówkowe Wrocław – dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą mogącą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. PLCG pomogło uzyskać kredyty gotówkowe i pożyczki wielu wrocławskim klientom, którzy dzięki temu szybko uzyskali pieniądze na wybrany cel. Jesteśmy na bieżąco z ofertami banków działających w Polsce. Wiemy, na co zwrócić uwagę, wybierając najlepszą finansowo ofertę kredytu gotówkowego. Współpracujemy też z szeregiem banków. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną pomoc w uzyskaniu zarówno kredytu, jak i pożyczki gotówkowej.

KREDYTY KONSOLIDACYJNE

Kolejnym proponowanym przez nas produktem są kredyty konsolidacyjne. Wrocławscy klienci chwalą je sobie ze względu na możliwości, jakie tworzą - kredyt konsolidacyjny służy do łączenia wielu zobowiązań w jedno, dzięki czemu skutecznie obniżają się wysokości wymaganych rat. Zachęcamy do zestawienia ze sobą zadłużeń i odciążenia swoich finansów.

Masz pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Nie wiesz, jakie dokumenty przygotować przed pierwszą rozmową? Skontaktuj się z nami! Rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z uzyskiwaniem kredytu gotówkowego. Możesz liczyć na naszą pomoc!

Współpracujemy z następującymi bankami:

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy, nie jesteśmy teraz online. Zostaw wiadomość.

* Twoje imię i nazwisko
Telefon
* Email
* Treść wiadomości
Rozpocznij Chat

Potrzebujesz pomocy? Napisz do PLCG.

* Twoje imię i nazwisko
* Treść wiadomości
Jesteśmy online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?