Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to forma pożyczki, która może zostać przeznaczona na realizację dowolnego celu. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 120 miesięcy, a kwota kredytu, jaką klient jest w stanie w ten sposób uzyskać od banku to aż 200 000zł. Kredyt gotówkowy na dowolny cel nie wymaga zabezpieczenia pod postacią nieruchomości. Jedyną formą ubezpieczenia, jaką stosują banki, jest oświadczenie o poddaniu się egzekucji zapłaty lub weksel in blanco.

Kredyty gotówkowe Wrocław – zgłoś się do nas!

Staranie się o kredyt gotówkowy może być dla niektórych osób bardzo kłopotliwe. Wizyty w bankach, przygotowanie szeregu dokumentów, wybranie najlepszej oferty – skala formalności, w zależności od każdego przypadku, przybiera często naprawdę spore rozmiary. Firma PLCG oferuje przedstawienie ofert kredytów gotówkowych banków znajdujących się na terenie Polski, a także kompleksową pomoc w uzyskaniu tego rodzaju pożyczki. Wszelkie formalności po stronie klienta ograniczone są do niezbędnego minimum. Cały proces przyznania kredytu, o ile nie wystąpią żadne komplikacje, zamyka się w kilku spotkaniach.

Kredyty gotówkowe Wrocław – dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą mogącą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. PLCG pomogło uzyskać kredyt gotówkowy wielu klientom, którzy dzięki temu szybko uzyskali pieniądze na wybrany cel. Jesteśmy na bieżąco z ofertami banków działających w Polsce. Wiemy, na co zwrócić uwagę, wybierając najlepszą finansowo ofertę kredytu gotówkowego. Współpracujemy też z szeregiem banków. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego.

Masz pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Nie wiesz, jakie dokumenty przygotować przed pierwszą rozmową? Skontaktuj się z nami! Rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z uzyskiwaniem kredytu gotówkowego. Możesz liczyć na naszą pomoc!

Współpracujemy z następującymi bankami:

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy, nie jesteśmy teraz online. Zostaw wiadomość.

* Twoje imię i nazwisko
Telefon
* Email
* Treść wiadomości
Rozpocznij Chat

Potrzebujesz pomocy? Napisz do PLCG.

* Twoje imię i nazwisko
* Treść wiadomości
Jesteśmy online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?