JAKI BANK WYBRAĆ DO KREDYTU HIPOTECZNEGO

Decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego jest jedną z najważniejszych, jaką przychodzi nam podjąć w życiu. Przy obecnych realiach zakup własnego mieszkania lub domu jest dla większości z nas możliwy tylko dzięki temu produktowi bankowemu.

Ofert kredytów hipotecznych jest na tyle dużo, że potencjalni kredytobiorcy są zwykle zdezorientowani i nie wiedzą, na którą z nich się zdecydować. Bardzo często nasi klienci zadają pytanie: „jaki bank dziś daje najlepsze kredyty hipoteczne?”. Oczywiście nie można na nie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Oferty kredytów hipotecznych są różne, a nierzadko o przyznaniu bądź odmowie tego rodzaju pożyczki decydują niuanse.

W swojej pracy spotykamy się z sytuacjami, w których klienci w pierwszej kolejności udają się do „swojego” banku licząc na to, że jeśli korzysta się już z usług danego banku, to łatwiej i taniej będzie otrzyma w nim finansowanie na zakup własnego mieszkania czy domu. Niestety, nic bardziej mylnego. Często przytaczamy znane w branży powiedzenie: „nie przywiązuj się do swojego banku, bo on się do Ciebie nie przywiązuje”.

Decydując się na konkretny kredyt hipoteczny, powinniśmy zwrócić uwagę na warunki finansowe, które na moment jego zaciągania będą dla nas najbardziej satysfakcjonujące. Nie ma znaczenia, w jakim banku otrzymamy finansowanie. Najważniejsze jest, by w jak najmniejszym stopniu wpłynęło ono na zasobność domowego budżetu.

Kredyty hipoteczne Wrocław - dlaczego my? Zapoznaj się z alternatywą

Procedura uzyskania kredytu hipotecznego jest długa i zawiła. Osoby starające się w banku o pieniądze na zakup nieruchomości, muszą liczyć się z tym, że będą zobligowane do przedłożenia szeregu niezbędnej dokumentacji, a także dopełnienia wielu formalności.

Firma PLCG nie tylko jest w stanie wskazać najkorzystniejsze finansowo oferty kredytów hipotecznych, ale też znacząco upraszcza procedurę przyznania tego produktu bankowego. Nasi klienci nie muszą samodzielnie odwiedzać kolejnych banków w celu poszukiwania idealnej oferty – wszystkie z nich przedstawiamy na pierwszym spotkaniu. Po naszej stronie leży również dokonanie analizy zdolności kredytowej. W następnym etapie nasza firma załatwia wszelkie formalności. Udział klienta w całym procesie jest ograniczony do absolutnego minimum. Więcej informacji na ten temat przedstawia poniższa infografika:

Proces kredytowy samodzielny

Proces z PLCG

Kredyty hipoteczne Wrocław – możesz nam zaufać!

Firma PLCG specjalizuje się w pomocy przy uzyskiwaniu kredytów hipotecznych. Zaufały nam już setki zadowolonych klientów, którzy dzięki nam w szybki sposób uzyskali pieniądze na zakup wymarzonego mieszkania lub domu. Współpracujemy z największymi bankami w Polsce. Decydując się na pomoc naszej firmy, masz pewność, że trafisz na prawdziwych profesjonalistów, którzy pokierują Cię przez cały proces starania się o kredyt, a także wskażą Ci, która oferta będzie w Twoim przypadku najkorzystniejsza finansowo.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą w kontekście kredytów hipotecznych lub masz jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu!

Współpracujemy z następującymi bankami:

Nowa ustawa od 22.07.2017.

Dnia 22.07.2017 wchodzi w życie „ustawa o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami”.

 

Chcielibyśmy poinformować, że PL Capital Group Sp. z o.o. będący agentem posiada wszelkie uprawnienia w zakresie obsługi jak i przyjmowania wniosków kredytowych zgodnie z obowiązującą ustawą.

 

Od dnia 24.07.2017 obsługujemy Klientów zgodnie z nową ustawą.

 

Warto zaznaczyć że osoby/firmy, które będą prowadziły czynności doradcze ( w tym kompletowanie dokumentów ) bez zezwolenia/licencji grozi grzywna do 200 000 zł.

 

Zachęcamy do wyboru PLCG w zakresie obsługi kredytu hipotecznego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

ZARZĄD PLCG

 

 

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy, nie jesteśmy teraz online. Zostaw wiadomość.

* Twoje imię i nazwisko
Telefon
* Email
* Treść wiadomości
Rozpocznij Chat

Potrzebujesz pomocy? Napisz do PLCG.

* Twoje imię i nazwisko
* Treść wiadomości
Jesteśmy online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?